Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Terenowy / Specjalista ds. kontraktów

Vortex Energy Polska Sp. z o.o.O firmie

  • lubelskie

    lubelskie
  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • miejsce pracy: obszar całego kraju

  • wyszukiwanie potencjalnych terenów pod inwestycję;

  • prowadzenie negocjacji i budowanie relacji z kontrahentami;

  • zawieranie umów z właścicielami gruntów;

  • współpracę z samorządami, środowiskami lokalnymi;

  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy;

  • współdziałanie z zespołem projekt managerów w kolejnych etapach rozwoju projektów.

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie;

  • doświadczenie w sprzedaży / bezpośredniej pracy z klientem;

  • ponadprzeciętne predyspozycje komunikacyjne i negocjacyjne;

  • zorientowanie na osiąganie założonych, ambitnych celów;

  • dobra organizacja pracy i systematyka w działaniu;

  • wysoka kultura osobista;

  • znajomość pakietu MS Office;

  • komunikacyjna znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem;

  • samodzielność, zaangażowanie oraz kreatywność w działaniu;

  • otwartość, elastyczność oraz umiejętność pracy w zespole;

  • mile widziane doświadczenie w branży energetyki odnawialnej;

  • dyspozycyjność – praca głównie delegacyjna;

  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • stałe zatrudnienie w firmie o charakterze międzynarodowym;

  • umowę o pracę;

  • atrakcyjne wynagrodzenie;

  • niezbędne narzędzia pracy – samochód, telefon, komputer;

  • interesujący zakres zadań w rozwijającej się branży energetyki odnawialnej;

  • możliwość nauki języków obcych;

  • imprezy integracyjne;

  • możliwości rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.

Vortex Energy Polska Sp. z o.o.

Spółka Vortex Energy Polska wspiera nowe rozwiązania w europejskim krajobrazie alternatywnych źródeł pozyskiwania energii. Jesteśmy jednym z liderów branży odnawialnych źródeł energii w Polsce. Od 2006 roku rozwijamy, realizujemy i zarządzamy elektrowniami wiatrowymi i słonecznymi na terenie całego kraju. Ponadto oferujemy również usługi z zakresu zarządzania technicznego i handlowego, inspekcje techniczne oraz usługi w zakresie obrotu i handlu energią.

Przewiń do profilu firmy