Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Pracownik transportowo- magazynowy

Domino Executive SearchO firmie

  • Wrocław, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Domino Polska Sp. z o.o. agencja pracy i doradztwa personalnego. w chwili obecnej dla swojego klienta z branży produkcyjnej poszukuje pracownika na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • obsługa magazynu,
  • prace z wykorzystaniem wózka widłowego,
  • rozładunki/załadunki,
  • przewóz wewnętrzny towaru

Oczekiwania wobec kandydata:

  • min. 1 rok doświadczenia w pracy na stanowisku operatora wózków widłowych,
  • aktualne uprawnienia UDT,
  • chęć podjęcia długofalowej i stałej współpracy

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio z firmą,
  • pracę 5 dni w tygodniu,
  • pracę w systemie III zmianowym,
  • stałe wynagrodzenie + premia za obecność w pracy,
  • atrakcyjny pakiet socjalny (ubezpieczenie, opieka medyczna, premie świąteczne, mikołajkowe, wycieczki integracyjne, karta Multisport),
  • pracę blisko centrum- okolice C.H Magnolia

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania

Ogłoszenie archiwalne