Pracownik transportowy

  • Sosnowiec, śląskie
  • Specjalista
  • 2019-08-01
  • Ważna jeszcze 7 dni (do 2019-08-31)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

    Szukasz pracy? Chcesz zdobyć nowe doświadczenie? To właściwy adres!

    Obecnie dla naszego Klienta, poszukujemy kandydatów na stanowisko:
    Miejsce pracy: Sosnowiec

    Oferujemy:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie + system premiowy
    • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie
    • Możliwość skorzystania z pakietów Multisport, Medicover oraz ubezpieczenia grupowego PZU na preferencyjnych warunkach
    • Zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin w oparciu umowę o pracę tymczasową

    Zakres obowiązków:

    • Weryfikacja stanu technicznego wybranych elementów powierzonego sprzętu logistycznego
    • Załadunek i rozładunek pojemników z komponentami
    • Raportowanie mające na celu zapewnienie prawidłowego przepływu materiału w obszarze produkcyjnym
    • Zatwierdzanie odbioru wyrobu/półwyrobu gotowego z obszaru produkcyjnego
    • Transport za pośrednictwem sprzętu logistycznego komponentów i opakowań w danym obszarze produkcyjnym Składanie raportów zmiennikowi i koordynatorowi z zakresu utrzymania ciągłości produkcji

    Oczekujemy:

    • Wykształcenie min. średnie
    • Posiadanie prawa jazdy kat. B
    • Mile widziane: Uprawnienia UDT na prowadzenie wózków widłowych/ Ukończony kurs na obsługę wózków widłowych
    • Dyspozycyjności
    • Sumienności, dokładności
    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku APLIKUJ oraz wypełnienie formularza dotyczącego wyrażenia zgód na przetwarzanie danych osobowych za pomocą poniższego linka.

    Dziękujemy!

    Uprzejmie prosimy o zapoznanie się i umieszczenie w dokumencie aplikacyjnym treści poniższych zgód:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie i administrowanie moimi danymi przez GI Group sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ul. Sobieskiego 11 40-082 Katowice, KRS 0000152084:

    • Dla celów obecnego procesu rekrutacji, w tym na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom. TAK/NIE
    • W przyszłości na potrzeby dalszych procesów rekrutacyjnych, w tym na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom. TAK/NIE
    • w celu kierowania do mnie informacji o charakterze marketingowym. TAK/NIE
    • Dla celów marketingu bezpośredniego, w tym do wykorzystania telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących. TAK/NIE

    Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych przez GI Group sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ul. Sobieskiego 11, 40-082 Katowice, KRS 0000152084 spółkom powiązanym z GI Group sp. z o.o., tj. Wyser sp. z o.o., Qibit sp. z o.o., Generale Industrielle Polska sp. z o.o.

    www.gigroup.com.pl
    Zadzwoń Aplikuj teraz