Ta oferta pracy jest nieaktualna od 98 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik Transportu Wewnętrznego (Fabryka Suszarek)

  • Łódź, łódzkie
  • Pracownik fizyczny
  • 12.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Tomorrow is our home.

    Dołącz do BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego, jeśli zależy Ci na dostarczaniu jakości: Jako wiodący producent sprzętu gospodarstwa domowego i twórca nowych, przyszłościowych rozwiązań, możemy polegać na naszych niezawodnych pracownikach fabrycznych. W pełni ufamy ich doskonałej pracy z produktami naszych marek globalnych Bosch, Siemens, Gaggenau i Neff, jak również licznych marek lokalnych. Oferujemy naszym pracownikom szanse poszerzenia umiejętności oraz rozwoju. Dołącz do nas i nadaj kierunek swojej karierze.

    Miejsce pracy: Łódź
    Twoje zadania
    Oczekiwany profil
    • Wykształcenie minimum zawodowe;
    • Minimum roczne doświadczenie w pracy w magazynie lub przy obsłudze wózków widłowych/ciągnikowych;
    • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych (mile widziane uprawnienia do obsługi wózków ciągnikowych);
    • Sumienność, zaangażowanie w wykonywaną pracę, odpowiedzialność oraz komunikatywność i umiejętność pracy w zespole;
    • Mile widziane uprawnienia na suwnice IIS i SEP gr. I.
    • Dostarczanie części do linii montażowych wózkami ciągnikowymi i wózkowymi;
    • Prace magazynowe – przepakowywanie i przygotowywanie części w oparciu o plany produkcyjne;
    • Obsługa terminali / skanerów ręcznych;
    • Załadunki / rozładunki samochodów dostawczych w oparciu o harmonogramy dostaw;
    • Wykonywanie zaplanowanych inwentaryzacji części oraz utrzymywanie porządku w hali produkcyjnej i w magazynach.
    Oferujemy
    O nas
    • Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie;
    • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach;
    • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;
    • Szeroki pakiet benefitów pozapłacowych w tym opiekę medyczną, ofertę sportowo-kulturalną oraz dofinansowanie do posiłków oraz pakiet szkoleń i działań rozwojowych;
    • Możliwość skorzystania z bezpłatnego transportu.
    Odwiedź stronę career.bsh-group.com, by dowiedzieć się więcej o BSH Group. Dołącz do naszego zespołu! Znajdź właściwą przestrzeń do realizacji swoich ambicji zawodowych.
    opis

    Administratorem danych jest BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa 02-222, Al. Jerozolimskie 183. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.