Ta oferta pracy jest nieaktualna od 228 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik Transportu Wewnętrznego – Operator Wózka Milk Run

  • Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-03-27

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Tommorow is our home.

    Jako wiodący producent sprzętu gospodarstwa domowego i twórca nowych, przyszłościowych rozwiązań, BSH przyczynia się do poprawy jakości życia na całym świecie. Cenione, globalne marki Bosch, Siemens i Gaggenau oraz szereg marek regionalnych stanowią podstawę naszego sukcesu. Dzięki licznym innowacjom, technologii sensorowej i robotyce oraz wielu innym osiągnięciom zmieniamy otaczający nas świat. Te przyszłościowe idee już istnieją w Waszych pomysłach, umiejętnościach i w naszej wspólnej przyszłości. Dołącz do nas i pozwól, aby Twoja kariera i zdolności znalazły u nas właściwą przestrzeń do rozwoju. Może już od jutra?

    Do naszego Oddziału we Wrocławiu poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Wrocław
    Twoje zadania
    Oczekiwany profil
    • Uprawnienia na wózki jezdniowe
    • Doświadczenie w operowaniu wózkami jezdniowymi
    • Uprawnienia do obsługi suwnic, a także uprawnienia SEP 1 kV jako atut
    • Znajomość sposobów dostaw materiałów na linie montażowe oraz procesów logistycznych mile widziana
    • Sumienność, rzetelność oraz nastawienie na współprace
    • Obsługa linii produkcyjnych i linii pras przy pomocy zestawu typu Milkrun lub wózka widłowego
    • Odbieranie pustych opakowań i odpadów z linii montażowych i ich segregowanie
    • Przygotowanie materiałów do wydawania na montaż
    • Zamawianie materiałów za pomocą systemu magazynowego, przestrzeganie założeń jakościowych firmy
    • Utrzymywanie porządku w hali produkcyjnej i w magazynach, wykonywanie zaplanowanych inwentaryzacji oraz dbanie o bezpieczeństwo na terenie zakładu
    Oferujemy
    O nas
    • Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie
    • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach
    • Szeroki pakiet szkoleń i działań rozwojowych
    • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
    • Szeroki pakiet benefitów pozapłacowych w tym opiekę medyczną, ofertę sportowo-kulturalną oraz dofinansowanie do posiłków

    Odwiedź stronę https://www.bsh-group.com/career, by dowiedzieć się więcej o BSH Group. Dołącz do naszego zespołu! Znajdź właściwą przestrzeń do realizacji swoich ambicji zawodowych.

    Szczegółów możesz dowiedzieć się pod numerem

    telefonu: 538 99 33 77

    opis

    Prosimy o dopisanie w aplikacji poniższej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662).