Ta oferta pracy jest nieaktualna od 260 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik transportu wewnętrznego

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 2017-02-07

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Witamy u najbardziej innowacyjnego producenta sprzętu gospodarstwa domowego, witamy w naszym zespole!

BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowego koncernu BSH Home Appliances Group.

Nasze produkty marki Bosch, Siemens, Gaggenau i Zelmer ułatwiają życie każdego dnia. Jako międzynarodowy koncern z rocznym obrotem ponad 12,6 mld euro w 2015 roku , zatrudniamy ponad 56.000 pracowników  i posiadamy ponad 40 fabryk na całym świecie. Produkty naszych marek  spełniają oczekiwania  wymagających klientów   poprzez nowoczesną technologię, wyjątkowe  wzornictwo oraz najwyższy  komfort  obsługi.

Do naszego Oddziału we Wrocławiu poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

ZADANIA:

  • Dostarczanie materiałów do linii produkcyjnych i linii pras przy pomocy zdefiniowanych systemów i środków transportu wewnątrzzakładowego;
  • Przyjęcie towarów rozładunki i załadunki samochodów sprawdzanie towaru wg dokumentów;
  • Odbieranie pustych opakowań i odpadów z linii montażowych i ich segregowanie;
  • Przygotowanie materiałów do wydawania na montaż;
  • Utrzymywanie porządku w hali produkcyjnej i w magazynach;
  • Wykonywanie zaplanowanych inwentaryzacji części;
  • Przestrzeganie założeń jakościowych firmy (w szczególności: identyfikowalność części, FIFO, postępowanie z produktem niezgodnym);
  • Reagowanie i informowanie przełożonego o nieprawidłowościach w procesie przepływu materiałów i dbałość o bezpieczeństwo na terenie zakładu;

WYMAGANIA:

  • Minimum roczne doświadczenie w pracy w transporcie wewnętrznym w dużym zakładzie produkcyjnym;
  • Doskonałe operowanie wózkami jezdnymi;
  • Uprawnienia na wózki jezdniowe podnośnikowe i ciągnikowe, uprawnienia SEP 1kV, uprawnienia do obsługi suwnic mile widziane;
  • Znajomość sposobów dostaw materiałów na linie montażowe i procesów logistycznych;
  • Znajomość pojęć kanban, milk run, FIFO;
  • Umiejętność pracy z komputerem lub terminalem komputerowym;

OFERUJEMY:

  • Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie;
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach;
  • Szeroki pakiet szkoleń i działań rozwojowych;
  • Szeroki pakiet benefitów pozapłacowych;
  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

Jesteś zainteresowany?

W celu zgłoszenia swojej kandydatury prosimy zarejestrować się w systemie BSH Talent Finder, na stronie:

http://www.bsh-group.pl, zakładka: Praca i karier

Na aplikacje czekamy do dnia  06.03.2017

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się