Logo Pracuj.pl

Pracownik ubezpieczeniowy

Solid Security Sp. z o.o.O firmie

  • Koszalin
    Koszalin, zachodniopomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Profesjonalnie doradzają klientom w kwestiach związanych ubezpieczeniami majątkowymi i komunikacyjnymi
  • Zajmują się obsługą powierzonego im portfela klientów
  • Aktywnie pozyskują nowych klientów
  • Telefonicznie prezentacją oferty i umawiają spotkania naszym Agentom Ubezpieczeniowym w terenie
  • Prowadzą sprzedaż zgodnie z obowiązującymi standardami

Nasze wymagania

  • Mają minimum średnie wykształcenie
  • Mają doświadczenie w aktywnej sprzedaży
  • Potrafią pozyskiwać nowych klientów i pracować z bazą klientów
  • Mają doświadczenie w pracy z klientem biznesowym i indywidulanym
  • Są zaangażowane w pracę
  • Znają podstawowe techniki sprzedaży

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Wieloskładnikowy system wynagrodzenia, który obejmuje: wynagrodzenie stałe, miesięczne prowizje sprzedażowe i premie kwartalne
  • Portfel klientów
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kompetencji
  • Pełne wsparcie szkoleniowe
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godz. 9-17

Pracownik ubezpieczeniowy, Koszalin