Logo Pracuj.pl

Pracownik Usług Bankowych

Santander Global Operations S.A.O firmie

  • pomorskie
    pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent, młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa bieżących spraw klientów banku Santander przy użyciu systemu informatycznego - operacje typu back office

Nasze wymagania

  • Skrupulatność i rzetelność
  • Predyspozycje do pracy administracyjnej
  • Znajomość języka angielskiego min. na poziomie A2
  • Swoboda w obsłudze komputera - pakiet Office
  • Gotowość do szybkiej nauki
  • Średnie wykształcenie

To oferujemy

  • Pakiet szkoleń obsługi bankowej, który umożliwia start kariery w sektorze finansowym
  • Ciekawą, stabilną pracę w największej w Europie grupie kapitałowej sektora bankowego
  • Kurs języka angielskiego + Premie kwartalne
  • Nie oczekujemy doświadczenia zawodowego w sektorze finansowym

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • możliwość pracy zdalnej
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • brak dress code’u
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • karty przedpłacone
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • dodatkowy urlop

Santander Global Operations S.A.

Santander Global Operations SA Spółka Akcyjna Oddział w Polsce to ponad 600 pracowników w Gdyni i we Wrocławiu.

Jesteśmy częścią grupy kapitałowej banku Santander, będącego jednym z największych banków na świecie. Założony w 2008 roku oddział w Polsce realizuje wyspecjalizowane procesy operacyjne dla banków grupy Santander z Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Stanów Zjednoczonych i Polski, zapewniając ciągłe doskonalenie i optymalizację.

Kim jesteśmy? Młodzi, dynamiczni, zaangażowani w pracę ludzie – to właśnie my. Pracując w Santander Global Operations, pokonujemy wyzwania swoją ciężką pracą, czerpiąc satysfakcję z osiąganych rezultatów. Cenimy sobię przyjazną atmosferę oraz możliwość współpracy w młodym, dynamicznym zespole, gdzie realizujemy się w obszarach, które pokrywają się z naszymi pasjami i zainteresowaniami.

Dzięki pracy w tak dużej firmie, każdy z nas może znaleźć dla siebie miejsce, w którym może się rozwijać i uczyć od podstaw, jak funkcjonuje poważna instytucja finansowa oraz zobaczyć, jakie możliwości rozwoju kariery oferuje.

Pracownik Usług Bankowych, pomorskie