Ta oferta pracy jest nieaktualna od 5 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik Utrzymania Czystości

  • Balice (pow. krakowski), małopolskie
  • Pracownik fizyczny
  • 2019-03-15

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    DGP Clean Partner Sp. z o.o.
    ogólnopolska firma specjalizująca się w świadczeniu usług czystościowo-porządkowych
    poszukuje kandydata na stanowisko:

    Miejsce pracy: Balice (pow. krakowski)
    DPBC/04/03/2019

    Prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem: 734-109-039

    Gwarantujemy Umowę o Pracę w wysokości :

    2400 brutto - zmiana dzienna,

    2400 brutto – zmiana nocna + dodatek za godziny nocne,

    2600 brutto - Operator maszyny szorującej – zmiana nocna + dodatek za godziny nocne,

    dla osób z aktualnym orzeczeniem o niepełnosprawności oferujemy dodatkowo szeroki wachlarz wsparcia

    Oferujemy:

    • szacunek i troskę o pracownika,
    • atrakcyjne, przejrzyste i terminowe wynagrodzenie,
    • nie oczekujemy rzeczy niemożliwych,

    Obowiązki:

    • odpowiedni dobór środków czyszczących,
    • utrzymanie czystości na przydzielonym odcinku pracy na terenie lotniska.

    Osoby zainteresowane, spełniające powyższe wymagania prosimy o kontakt telefoniczny pod NUMEREM 734-109-039 lub przesyłanie CV przez przycisk APLIKUJ

    Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

    W przypadku wysłania swojego CV drogą elektroniczną prosimy o dopisanie poniższej klauzuli:

    Prosimy o dołączenie  klauzuli o ochronie danych osobowych: „Oświadczam, że wyrażam zgodę, aby DGP Clean Partner  Sp. z o.o. w Legnicy na ul. N.M. Panny 5e przetwarzał moje dane osobowe, podane w złożonych przeze mnie dokumentach, niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji, selekcji i archiwizacji w zbiorach danych osobowych kandydatów do pracy. Jednocześnie oświadczam, że zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie do wglądu i poprawiania moich danych osobowych, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne.