Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z poniższym oświadczeniem: „Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 RODO, jeśli jest Pani/Pan zainteresowany udziałem w późniejszych procesach rekrutacyjnych prosimy o zawarcie dodatkowej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji”.
Atalian Poland Sp. z o.o.

Pracownik utrzymania czystości

Atalian Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • Ważna jeszcze 23 dni
    do: 24 mar 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

Obecnie do jednej z naszych spółek - Aspen Sp. z o.o. działającej w sektorze utrzymania czystości poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Lublin, obiekt handlowy

Nasze wymagania

  • dyspozycyjność w godzinach 6-14, 14-22

  • mile widziane doświadczenie

  • mile widziane osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności

To oferujemy

  • narzędzia niezbędne do wykonywania pracy

  • system szkoleń

  • stabilne zatrudnienie

ATALIAN jest międzynarodowym koncernem i światowym liderem w dziedzinie multiserwisu (Facility Management) od ponad 70 lat. Z obrotem ponad 3 mld Euro, działamy w 29 krajach w Europie, Ameryce Północnej, Południowo-Wschodniej Azji oraz Afryce i obsługujemy ponad 25 000 klientów. Nasza oferta obejmuje w pełni zintegrowane oraz wewnętrznie obsługiwane obszary. Koncentrujemy się na pełnym zarządzaniu obiektami, technicznym utrzymaniu obiektów, utrzymaniu czystości i terenów zielonych, cateringu oraz ochronie.

Przewiń do profilu firmy