Logo Pracuj.pl

Pracownik Utrzymania Ruchu

Human GroupO firmie

  • Bielany Wrocławskie (pow. wrocławski)
    Bielany Wrocławskie (pow. wrocławski), dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 10 miesięcy temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • pracodawca nie wymaga CV
  • rekrutacja zdalna
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna

Rekrutujemy dla

Dla naszego Klienta - producenta grzałek elektrycznych, systemów grzewczych oraz generatorów pary i gorącej wody, poszukujemy kandydata na stanowisko:

PRACOWNIK UTRZYMANIA RUCHU

Lokalizacja: Bielany Wrocławskie, ul. Magazynowa 7

Twój zakres obowiązków

  • nadzór techniczny nad maszynami i urządzeniami na terenie zakładu,
  • utrzymanie w stałej sprawności technicznej maszyn i urządzeń na terenie zakładu,
  • diagnozowanie i usuwanie bieżących awarii
  • wykonywanie przeglądów, konserwacji, smarowania maszyn
  • rozwiązywanie problemów związanych z procesem produkcji w zakresie utrzymania
  • ruchu,
  • analiza stanu technicznego maszyn i przyrządów,
  • zamawianie części zamiennych, niezbędnych do wykonywania remontów,
  • kontakt z zewnętrznymi serwisami

Wymagania pracodawcy

  • doświadczenie w pracy w dziale Utrzymania Ruchu,
  • znajomość mechaniki i pneumatyki,
  • umiejętność korzystania ze schematów elektrycznych,
  • mile widziana umiejętność obsługi maszyn warsztatowych tj. frezarka, tokarka,
  • wykształcenie: technik mechanik

Pracodawca oferuje

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat
  • praca od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-15.00
  • szkolenia oraz ciągły rozwój zawodowy
  • benefity i premie
  • zgrany zespół i rodzinna atmosfera

HUMAN GROUP to innowacyjna organizacja, która w Polsce istnieje od 2016 r. (wcześniej od 2012 r. działająca prężnie na rynku zachodnim) i zrzesza 6 wyspecjalizowanych spółek odpowiadających na potrzeby biznesu w zakresie rekrutacji, outsourcingu procesów a także pracy tymczasowej. Nasze dedykowane linie biznesowe realizują dla Klientów projekty rekomendacji specjalistów i managerów oraz wspierają technologicznie firmy dostarczając zespoły projektowe z obszaru IT.

Pracownik Utrzymania Ruchu, Bielany Wrocławskie (pow. wrocławski)