Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik utrzymania ruchu

CD S.A.O firmie

CD S.A.

Wapienicka 42

Bielsko-Biała

Twój zakres obowiązków

  • usuwanie bieżących awarii oraz dbanie o dobry stan techniczny maszyn;

  • wykonywanie planowanych i prewencyjnych prac konserwacyjnych maszyn i urządzeń;

  • zapewnienie przygotowania maszyn w pełnej gotowości eksploatacyjnej w obszarze produkcyjnym dla realizacji planów produkcji;

  • wykonywanie bieżących regulacji i ustawień urządzeń zapewniających prawidłową ich eksploatację;

  • zapewnienie ciągłości utrzymania ruchu maszyn, urządzeń produkcyjnych oraz instalacji;

  • udział w uruchomieniu oraz optymalizacji pracy maszyn i urządzeń;

  • prowadzenie dokumentacji w wymaganym zakresie.

Nasze wymagania

  • praktyczna znajomość mechaniki, pneumatyki i układów elektrycznych;

  • umiejętność diagnozowania i rozwiązywania problemów technicznych;

  • wysoka samodzielność i inicjatywa w działaniu;

  • doświadczenie w dziale utrzymania ruchu;

  • uprawnienia elektryczne E-G1 eksploatacja urządzeń elektrycznych;

  • preferowane doświadczenie w branży spożywczej w dziale utrzymania ruchu;

  • preferowane wykształcenie techniczne kierunkowe: elektryk i/lub automatyk;

  • dyspozycyjność oraz dobra organizacja pracy.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • możliwość ciągłego rozwoju zawodowego poprzez szkolenia, uczestnictwo w realizacji ciekawych projektów;

  • praca w systemie zmianowym