Ta oferta pracy jest nieaktualna od 35 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik Utrzymania Ruchu

  • Dąbrowa Chełmińska (pow. bydgoski), kujawsko-pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 15.10.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Meralliance Poland sp. z o.o. – Grupa Thai Union to intensywnie  rozwijająca się firma z branży rybnej, koncentrująca swoje działania na przetwórstwie ryb łososiowatych. Jesteśmy częścią jednej z największych korporacji świata z branży Seafood – Thai Union Group. Wytwarzamy produkty najwyższej jakości, większość naszej produkcji eksportujemy.

    Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

    PRACOWNIK UTRZYMANIA RUCHU

    Miejsce pracy: Dąbrowa Chełmińska (pow. bydgoski)

    Główne obowiązki na tym stanowisku to:

    • utrzymanie ciągłości pracy maszyn produkcyjnych
    • usuwanie awarii, dokonywanie przeglądów i konserwacji maszyn
    • instalacja nowych maszyn i urządzeń
    • ocena stanu technicznego maszyn i instalacji oraz podejmowanie decyzji o dopuszczeniu lub wstrzymaniu ich pracy oraz formie napraw
    • prowadzenie niezbędnej dokumentacji
    • współpraca z innymi działami

    Od kandydatów oczekujemy:

    • średnie lub wyższe wykształcenie techniczne
    • uprawnienia SEP E1
    • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, mile widziane w firmie produkcyjnej
    • znajomość obsługi komputera MS Office
    • umiejętność pracy pod presją czasu
    • umiejętność podejmowania decyzji
    • wysokie zdolności komunikacyjne i umiejętność pracy w grupie

    Mile widziane:

    • uprawnienia na wózki widłowe (możliwość zdobycia uprawnień w firmie)
    • certyfikat F-GAZY (konserwacja instalacji chłodniczych)
    • uprawnienia SEP E2

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem,
    • powyżej 15 km zwrot kosztu dojazdu lub firmowy dojazd od siedziby firmy,
    • zdobycie doświadczenia w nowoczesnej, międzynarodowej firmie ze zróżnicowanym parkiem maszynowym (zagadnienia związane z automatyką, hydrauliką, pneumatyką, elektroniką, elektryką, mechaniką; zaawansowanymi systemami chłodniczymi),
    • możliwość sfinansowania szkoleń i uprawnień,
    • pracę w systemie trzyzmianowym,
    • owocowe środy i łososiowe piątki,
    • prywatną opiekę medyczną opłacaną przez pracodawcę,
    • możliwość zapisania się do grupowego ubezpieczenia,
    • karty przedpłacone (bony na zakupy),
    • premia stanowiskowa, dodatek stażowy, premia uznaniowa.

    Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV
    za pomocą przycisku Aplikuj.