Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Utrzymania Ruchu Elektromechanik

EPP Sp. z o.o.O firmie

  • Łęg (pow. oławski)

    Łęg (pow. oławski), dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie ciągłej pracy maszyn w obszarze produkcji poprzez eliminowanie awarii, usterek związanych z eksploatacją maszyn

  • Prowadzenie bieżącej konserwacji i napraw maszyn zgodnie z harmonogramem i dokumentacją techniczną

  • Przestrzeganie przepisów BHP i zakładowych standardów bezpieczeństwa, jak również zgłaszanie wszelkich zagrożeń

  • Wykonywanie pomiarów przy użyciu multimetru czy cęgowego miernika prądu

  • Praca w systemie 3-zmianowym

Nasze wymagania

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym 06:00 – 14:00, 14:00 – 22.00, 22.00 – 06.00

  • Wykształcenie techniczne, preferowane specjalności: elektryka lub mechanika

  • Umiejętność pracy w zespole i komunikatywność

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 3 lata

  • Znajomość maszyn do przetwórstwa tworzyw sztucznych (wtryskarki) będzie dodatkowym atutem

  • Uprawnienia SEP E1

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Stałe wynagrodzenie + premie miesięczne

  • Płatne nadgodziny

  • Premię za polecenie pracownika

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Możliwość rozwoju kompetencji poprzez udział w szkoleniach

  • Imprezy integracyjne

EPP Sp. z o.o.

Bogata w wieloletnie doświadczenie w produkcji tworzyw sztucznych firma EPP Sp. z o.o., specjalizuje się w wyrobie i montażu plastikowych elementów do sprzętu AGD (w szczególności do pralek, zmywarek do naczyń, suszarek, chłodziarek i zamrażarek, urządzeń do gotowania i innych małych maszyn), dla przemysłu motoryzacyjnego (głównie systemów oświetlenia samochodów) oraz dla sektora włókienniczego (zwłaszcza produkcją elementów do przędzarek).

Zakład Produkcyjny EPP Sp. z o.o. z siedzibą w Łęgu, zajmujący się wytwarzaniem komponentów z tworzyw sztucznych do urządzeń AGD i motoryzacji poszukuje pracowników na stanowisko: Pracownik Utrzymania Ruchu Elektromechanik.

Przewiń do profilu firmy