Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik utrzymania ruchu /Elektryk

Sutco-Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Hutnicza 10, Katowice
    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Sutco-Polska Sp. z o.o.

Hutnicza 10

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • praca w systemie dwuzmianowym w dziale Utrzymania Ruchu

  • bieżące naprawy, konserwacje, przeglądy oraz remonty urządzeń i instalacji elektrycznych

  • monitorowanie pracy powierzonych urządzeń

  • współpraca z firmami zewnętrznymi realizującymi prace serwisowe

  • udział w projektach wdrożeniowych nowych linii produkcyjnych i urządzeń

  • prowadzenie dokumentacji związanej z naprawami oraz przeglądami maszyn i urządzeń

  • wykonywanie pomiarów przeciwporażeniowych urządzeń i instalacji

Nasze wymagania

  • wykształcenie zawodowe o kierunku elektrycznym

  • uprawnienia energetyczne w zakresie eksploatacji min. 1 kV (G1-E)

  • biegłe czytanie schematów elektrycznych

  • praca na wysokości powyżej 3 metrów

  • minimum roczne doświadczenie zawodowe na stanowisku Elektryka lub Automatyka,

Mile widziane

  • uprawnienia energetyczne G2 i G3

  • uprawnienia konserwatora suwnic i żurawi

To oferujemy

  • pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

  • dobrą atmosferę pracy

  • możliwość rozwoju

  • dodatkowe szkolenia i możliwości rozwoju kompetencji

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • wyprawka szkolna

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

Sutco®-Polska Sp. z o.o. jest wiodącym na rynku polskim producentem instalacji do przetwarzania odpadów komunalnych. Działając na rynku od ponad 30 lat zdobyliśmy doświadczenie i wiedzę, która pozwala nam z powodzeniem tworzyć kompleksowe technologie recyklingu i utylizacji odpadów, które doceniane są przez naszych klientów na terenie całego kraju. W Polsce dostarczyliśmy ponad 100 instalacji technologicznych, przyczyniając się tym samym do ochrony środowiska naturalnego i zachowania zasobów naturalnych.

Przewiń do profilu firmy