Oferta pracy

Pracownik utrzymania ruchu – Elektryk konserwator

ALTOTECH sp. z o.o.O firmie

4 000‐6 000 zł brutto / mies.
  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Firma ALTOTECH Sp z o.o. z siedzibą w Kobyłce k/Warszawy zatrudni pracownik utrzymania ruchu – Elektryk konserwator do pracy na prowadzonych inwestycjach, obiekty przemysłowe, mieszkaniowe i użyteczności publicznej.

Opis stanowiska:

  • nadzór nad poprawnym działaniem zasilania placu budowy
  • montaż instalacji elektrycznych zgodnie z dokumentacją techniczną
  • instalowanie i uruchamianie maszyn i urządzeń elektrycznych
  • wykonywanie przeglądów technicznych, konserwacja oraz naprawa instalacji, urządzeń elektrycznych
  • przeprowadzanie konserwacji oraz napraw instalacji

​​​​​​Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • znajomość branży i wiedza z zakresu instalacji elektrycznych,
  • umiejętność czytania planów,
  • uprawnienia SEP do 1kV,
  • samodzielność i odpowiedzialność,
  • umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną
  • sumienność i dokładność
  • gotowość do pracy w delegacji na terenie Polski.
  • gotowość podjęcia pracy w przeciągu tygodnia.

Oferujemy:

  • stabilność i atrakcyjne warunki zatrudnienia na umowę o pracę,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności,
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz niezbędne narzędzia pracy.

Zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy