Ta oferta pracy jest nieaktualna od 168 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik Utrzymania Ruchu - Elektryk

  • Lubliniec, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 30.05.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Dynamicznie rozwijająca się firma w branży produkcji wyrobów higieny dziecięcej i kobiecej poszukuje osoby do pracy na stanowisko:

    Miejsce pracy: Lubliniec

    Obowiązki:

    • Bieżące i prewencyjne utrzymanie ruchu maszyn i urządzeń;
    • Zapewnienie prawidłowości działania linii produkcyjnych pod względem automatyki i elektryki;
    • Udział w okresowych przeglądach maszyn i urządzeń, ich - konserwacja, modernizacja;
    • Analiza awarii i wprowadzanie ulepszeń.

    Wymagania:

    • Wykształcenie min. średnie techniczne z zakresu automatyki, elektroniki, elektryki lub pokrewne;
    • Praktyczna umiejętność naprawy elektrycznych układów sterowania oraz diagnostyki układów automatyki przemysłowej i zasilania;
    • Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną;
    • Umiejętność czytania schematów elektrycznych.

    Oferujemy:

    • Trwałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
    • Ciekawą pracę w prężnie rozwijającej się firmie,
    • Możliwość rozwoju zawodowego.

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres mailowy poprzez przycisk aplikowania z dopiskiem stanowiska, na które kandydat aplikuje lub pozostawienie CV w sekretariacie firmy.

    Prosimy o zamieszczenie w CV następującej klauzuli z podpisem „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm. )