Oferta pracy

Pracownik Utrzymania Ruchu - Elektryk

Orzeł Biały Spółka AkcyjnaO firmie

Orzeł Biały Spółka Akcyjna

Harcerska 23

Piekary Śląskie

Poszukujemy obecnie pracowników na stanowisko:
Pracownik Utrzymania Ruchu
- Elektryk
Miejsca pracy: Piekary Śląskie

OCZEKUJEMY:

  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • doświadczenia w pracy z obwodami trójfazowymi
  • wykształcenia technicznego
  • znajomości układów rozruchowych (softstart, falownik)
  • uprawnień SEP G1 E do 1 kV (mile widziane powyżej 1 kV)
  • gotowości do pracy w systemie zmianowym
  • zdolności manualnych
  • wiedzy specjalistycznej z zakresu zasad działania podstawowych
    przemysłowych układów sterowania
  • umiejętności czytania I tworzenia schematów elektrycznych

GŁÓWNE ZADANIA I OBOWIĄZKI:

  • zapewnienie sprawności maszyn i urządzeń zgodnie z DTR
  • zapewnienie realizacji działań prewencyjnych według planu prewencji
    oraz zalecanych czynności remontowych
  • współpraca w zespole, bieżąca realizacja zadań
  • bieżące informowanie o aktualnym stanie maszyn i urządzeń oraz statusie napraw
  • prowadzenie prac kontrolno - pomiarowych

Osoby zainteresowane pracą prosimy o przesłanie
CV klikając w przycisk aplikowania.

Osoby zainteresowane pracą prosimy o zamieszczenie w CV następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moich dokumentach aplikacyjnych
i innych zebranych w trakcie procesu rekrutacji przez „Orzeł Biały” S.A.
z siedzibą w Piekarach Śląskich,
w celu realizacji aktualnego procesu rekrutacji w zakresie,
w jakim wykraczają poza katalog określony
przepisami prawa pracy.

Wiem, że mogę wycofać zgodę w dowolnym momencie, co nie wpłynie na zgodność z prawem
przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.”

Jednocześnie informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka
Orzeł Biały S.A.

Więcej informacji znajdą Państwo pod adresem:

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy