Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik utrzymania ruchu - elektryk przemysłowy

Sambud Spółka z ograniczona odpowiedzialnością

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • diagnostyka i usuwanie awarii elektrycznych i mechanicznych maszyn;

  • wykonywanie remontów i przeglądów prewencyjnych maszyn, urządzeń i instalacji zgodnie z harmonogramem i dokumentacją techniczną;

  • nadzorowanie sprawności technicznej maszyn;

  • instalacje i uruchamianie linii produkcyjnych;

  • współpraca i nadzór nad pracami wykonywanymi przez firmy zewnętrzne.

Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne (elektryka, elektronika);

  • doświadczenie w zawodzie;

  • uprawnienia SEP;

  • umiejętność czytania i posługiwania się schematami elektrycznymi;

  • umiejętność pracy w zespole;

  • bardzo dobra organizacja czasu pracy, samodzielność, determinacja;

  • komunikatywność;

  • dyspozycyjność.

To oferujemy

  • rodzaj zatrudnienia – umowa o pracę (poprzedzona 3 miesięcznym okresem próbnym);

  • system pracy trzyzmianowy na pełny etat;

  • niezbędne narzędzia pracy;

  • możliwość rozwoju zawodowego;

  • dodatkowe benefity – dofinansowanie do karty Multisport.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

Firma Sambud z siedzibą w Krakowie, działająca od 1992 roku w branży stalowej, prowadzi rekrutację na stanowisko: Pracownik utrzymania ruchu - elektryk przemysłowy.

Przewiń do profilu firmy