Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Utrzymania Ruchu - Elektryk

Vitkovice Milmet Spółka Akcyjna

Generała Stefana Grota-Roweckiego 130

Sosnowiec

Twój zakres obowiązków

Twoja praca będzie polegała na zapewnieniu ciągłości pracy maszyn, urządzeń produkcyjnych oraz instalacji energetycznych, c.o., wodnej i gazowej, poprzez ich naprawę, bieżące remonty i usuwanie awarii elektrycznych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie zawodowe o kierunku technicznym,

  • podstawowa znajomość sterowań elektrycznych,

  • uprawnienia SEP – do 1KV.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • przyjazną atmosferę pracy,

  • krótki proces rekrutacyjny – rozmowa kwalifikacyjna z kierownikiem działu,

  • ciągły rozwój kwalifikacji,

  • ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach,

  • karnety sportowe na preferencyjnych warunkach,

  • dogodna lokalizacja,

  • możliwość awansów wewnętrznych,

  • nagrody za pomysły usprawniające pracę w Spółce.

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • preferencyjne pożyczki

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • dodatkowy urlop

Specjalizujemy się w produkcji butli do gazów sprężonych, skroplonych i rozpuszczalnych pod ciśnieniem oraz innowacyjnej produkcji butli na metan, wodór i biopaliwa dla przemysłu motoryzacyjnego. Jesteśmy Spółką z wieloletnią tradycją i ponad 130 letnim doświadczeniem na rynku. Spółka Vitkovice Milmet S.A. jest częścią grupy kapitałowej Cylinders Holding, nieustannie podejmuje działania by być lepszą od konkurencji. Wytwarzane przez nas produkty mają bardzo szerokie zastosowanie w różnorodnej działalności człowieka. W długoletniej historii naszej firmy wielość zastosowań oraz użyteczność wytwarzanych w firmie butli do gazów sprężonych i skroplonych doceniły miliony użytkowników. Bądź częścią naszego zespołu.

Przewiń do profilu firmy

Jesteś zainteresowany uczestnictwem w procesie rekrutacji na w/w stanowisko prosimy o kontakt z nami, przesłanie danych kontaktowych lub aplikacji (CV) klikając w przycisk aplikowania.