Oferta pracy

Pracownik utrzymania ruchu - Elektryk

Timken Polska Sp. z o.o.

Generała Stefana Grota-Roweckiego 130

Sosnowiec

Twój zakres obowiązków

  • Bieżące i prewencyjne utrzymanie ruchu i urządzeń

  • Diagnozowanie i naprawa usterek z zakresu sterowania elektrycznego i automatyki maszyn

  • Udział w modernizacjach parku maszynowego

  • Proponowanie i wdrażanie nowych rozwiązań z zakresu elektryki i automatyki

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie techniczne o profilu elektryka, automatyka przemysłowa

  • Znajomość i umiejętność diagnozowania/programowania jednego z typów sterowników klasy Omron, Mitsubishi, Allen-Bradley

  • Wiedza z zakresu działania przemienników częstotliwości (np. Apator, Unidrive, Mitsubishi)

  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej

  • Gotowość do pracy w systemie 4B

Mile widziane

  • Uprawnienia energetyczne grupa G1 typu E min. do 1 kV (mile widziane do 20kV)

  • Uprawnienia kierowcy wózka widłowego, gazowego

  • Uprawnienia do obsługi suwnicy z poziomu „0” i/lub żurawika

To oferujemy

  • Zatrudnienie bezpośrednio przez zakład, na podstawie umowy o pracę

  • Pakiet świadczeń socjalnych

  • Stołówkę pracowniczą na miejscu

  • Możliwość nagród za innowacyjność

  • Możliwość rozwoju i zdobycia nowych doświadczeń, w tym szkolenia finansowane przez pracodawcę

Firma Timken oferuje rosnącą gamę łożysk inżynieryjnych i układów mechanicznego przenoszenia mocy, zwiększających niezawodność oraz wydajność maszyn i urządzeń światowej klasy, wszystko po to by świat biegł do przodu! W 2019 roku sprzedaż Timkena wyniosła 3.8 miliarda USD. Obecnie Timken zatrudnia na całym świecie ponad 17 000 pracowników i prowadzi działalność w 42 krajach.

Przewiń do profilu firmy

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami.