Logo Pracuj.pl

Pracownik utrzymania ruchu - Elektryk

Timken Polska Sp. z o.o.O firmie

Timken Polska Sp. z o.o.

Generała Stefana Grota-Roweckiego 130

Sosnowiec

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Bieżące i prewencyjne utrzymanie ruchu i urządzeń
  • Diagnozowanie i naprawa usterek z zakresu sterowania elektrycznego i automatyki maszyn
  • Udział w modernizacjach parku maszynowego
  • Proponowanie i wdrażanie nowych rozwiązań z zakresu elektryki i automatyki

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie techniczne o profilu elektryka, automatyka przemysłowa
  • Znajomość i umiejętność diagnozowania/programowania jednego z typów sterowników klasy Omron, Mitsubishi, Allen-Bradley
  • Wiedza z zakresu działania przemienników częstotliwości (np. Apator, Unidrive, Mitsubishi)
  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • Gotowość do pracy w systemie 4B

Mile widziane

  • Uprawnienia energetyczne grupa G1 typu E min. do 1 kV (mile widziane do 20kV)
  • Uprawnienia kierowcy wózka widłowego, gazowego
  • Uprawnienia do obsługi suwnicy z poziomu „0” i/lub żurawika

To oferujemy

  • Zatrudnienie bezpośrednio przez zakład, na podstawie umowy o pracę
  • Pakiet świadczeń socjalnych
  • Stołówkę pracowniczą na miejscu
  • Możliwość nagród za innowacyjność
  • Możliwość rozwoju i zdobycia nowych doświadczeń, w tym szkolenia finansowane przez pracodawcę

Firma Timken jest jednym z największych na świecie producentów łożysk oraz produktów i usług pokrewnych. Timken zatrudnia niemal 20,000 pracowników w fabrykach i biurach zlokalizowanych w 27 krajach na całym świecie.

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami.

Pracownik utrzymania ruchu - Elektryk, Generała Stefana Grota-Roweckiego 130, Sosnowiec