Pracownik Utrzymania Ruchu - Formy Odlewnicze (ślusarz narzędziowy, mechanik, spawacz)

Toyota Motor Manufacturing Poland Sp. z o.o.O firmie

4 2805 660 brutto / mies.
  • Jelcz-Laskowice

    Jelcz-Laskowice, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie bezpiecznego i sprawnego funkcjonowania form odlewniczych

  • realizacja planu przeglądów i remontów

  • rozwiązywanie problemów technicznych

  • analiza przyczyn awarii i wdrażanie środków zapobiegających ich powstawaniu

  • wdrażanie działań optymalizujących pracę i funkcjonowanie form odlewniczych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum zawodowe techniczne

  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej

  • dyspozycyjność do pracy zmianowej (3 zmiany)

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy w dziale utrzymania ruchu

  • wykształcenie mechaniczne (ślusarz, mechanik, spawacz)

  • uprawnienia spawalnicze.

To oferujemy

  • wynagrodzenie od 4280 – 5660 (w zależności od doświadczenia i umiejętności; wynagrodzenie zasadnicze + miesięczne premie)

  • uznane metody pracy (m.in. Kaizen, 5S) i wysokie standardy bezpieczeństwa

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia oraz umiejętności

  • jasna ścieżka kariery oraz możliwość rozwoju

  • szkolenia i wsparcie doświadczonych kolegów

  • pracę w zgranym zespole – nasi pracownicy cenią sobie atmosferę pracy

  • bogaty pakiet benefitów zawierający między innymi: opiekę medyczną, ubezpieczanie na życie

  • dofinansowane posiłki

  • kartę Multisport.

Toyota Motor Manufacturing Poland Sp. z o.o.

Fabryka TOYOTY to miejsce tworzone przez wyjątkowych ludzi. Każdego z nas napędza tu pasja, możliwości i innowacje. Mamy moc, by tworzyć technologie jutra i wdrażać je w naszej produkcji już dziś. Nie byłoby to możliwe bez naszych pracowników.

To właśnie oni aktywnie przyczyniają się do rozwoju firmy i uruchomienia linii produkcyjnych dla silników hybrydowych i skrzyni biegów w Jelczu Laskowicach i Wałbrzychu. Nasz zespół w zakładach w Jelczu - Laskowicach i Wałbrzychu to już 3000 osób, ale stale go powiększamy!

Przewiń do profilu firmy

RESZTY CIĘ NAUCZYMY!

APLIKUJ! CZEKAMY NA CIEBIE!

Jak do nas dołączyć?

  • Wyślij aplikację - możesz zrobić to już teraz! Nie masz CV? Nie szkodzi – wszystkie dane możesz podać w formularzu aplikacyjnym online.

  • Poczekaj na kontakt z naszej strony - Umówimy się z Tobą na spotkanie rekrutacyjne, na którym Ty lepiej poznasz naszą firmę, a my Ciebie.

Czekamy na Twoje zgłoszenie. Kliknij przycisk „aplikuj” by przejść do formularza zgłoszeniowego.

Masz pytania? Zadzwoń: 538 899 014 ( Dział Personalny, godz. 8-16).

Jeśli chcesz dowiedzieć się o nas więcej, możesz zajrzeć tutaj:

www.toyotapl.com – strona internetowa polskich fabryk Toyoty w Wałbrzychu i Jelczu-Laskowicach

www.kierunektoyota.pl - strona dedykowana naszym pracownikom, ofertom pracy i benefitom

www.facebook.com/jelcz.toyota – nasz fanpage na Facebooku