Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Amiblu Poland Sp. z o.o. z siedzibą w: Koksownicza 11, 41-300 Dąbrowa Górnicza (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: [email protected]
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Utrzymania Ruchu

Amiblu Poland Sp. z o.o.

  • Tryb wypłaty:miesięczna

Nowy Świat 20a

Osowa

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie prawidłowo i terminowo nałożonych zadań w zakresie utrzymania ciągłości produkcji;

  • zapewnienie sprawnego funkcjonowania maszyn i urządzeń produkcyjnych;

  • przeprowadzanie napraw i modernizacji instalacji elektrycznych;

  • dokonywanie przeglądów oraz przeprowadzanie bieżących napraw w zakresie posiadanych kwalifikacji;

  • niezwłoczne usuwanie awarii oraz usterek;

  • dbałość o utrzymanie odpowiedniego stanu i ilości części zamiennych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne o kierunku: elektromechanik, elektryk lub mechanik maszyn;

  • minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w zakładzie produkcyjnym;

  • uprawnienia SEP w zakresie eksploatacji do 1 kV (mile widziane uprawnienia dozorowe oraz na grupy 2 i 3);

  • umiejętność korzystania ze schematów elektrycznych oraz rysunku technicznego;

  • mile widziana znajomość układów mechanicznych, hydraulicznych oraz pneumatycznych;

  • znajomość wysokich standardów bezpieczeństwa w pracy;

  • świadomość zagrożeń zawodowych i znajomość podstawowych przepisów BHP;

  • doświadczenie w pracy w systemie LOTO (Lock out/Tag out);

  • rzetelne i profesjonalne podejście do pracy;

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,

  • dyspozycyjność;

  • mile widziane uprawnienia UDT w zakresie obsługi suwnic oraz podestów ruchomych (uprawnienia na wózki jezdniowe będą dodatkowym atutem).

To oferujemy

  • możliwość zobaczenia miejsca pracy przed podjęciem zatrudnienia

  • umowę o pracę bez pośredników

  • wewnętrzne szkolenia wprowadzające

  • premię miesięczną do 15% wynagrodzenia zasadniczego – opartą na wskaźnikach grupowych i indywidualnych

  • dodatkowy, płatny dzień wolny - Święto Pracownika Amiblu

  • ubezpieczenie grupowe

  • pakiet socjalny

  • prywatną opiekę medyczną

  • 1000 zł premii w Programie Poleceń Pracowniczych

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • program rekomendacji pracowników

  • Święto Pracownika Amiblu

Amiblu specjalizuje się w zakresie rozwiązań dla wody pitnej, nawadniania, odprowadzania ścieków, hydroelektrowni i przemysłu. Siedziba główna Amiblu mieści się w Klagenfurcie, w Austrii. Firma posiada zakłady produkcyjne w Niemczech, Hiszpanii, Polsce i Rumunii oraz centrum R&D w Norwegii, łącznie zatrudnia blisko 1 500 osób. Nasi licencjonowani partnerzy na całym świecie, a także rozległa sieć biur sprzedaży i inżynierskich dodaje globalnego wymiaru. Dołącz do nas!

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje