Ta oferta pracy jest nieaktualna od 45 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik Utrzymania Ruchu

  • Gdańsk, pomorskie
  • Specjalista
  • 12.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Amiantit Poland Sp. z o. o. należąca do międzynarodowej grupy przemysłowej, zajmująca się produkcją i sprzedażą systemów rurociągowych dla zastosowań komunalnych (wodociągi, kanalizacja) i przemysłowych, poszukuje pracowników na stanowisko:

    PRACOWNIK UTRZYMANIA RUCHU
    Miejsce pracy: Gdańsk

    Pożądane doświadczenie i umiejętności:

    • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne w zawodzie: elektromechanik, automatyk, elektryk lub mechanik maszyn,
    • Rzetelne i profesjonalne podejście do pracy oraz umiejętność pracy w zespole,
    • Mile widziane uprawnienia SEP do 1 kV, uprawnienia na suwnice oraz wózki widłowe
    • Umiejętność korzystania ze schematów mechanicznych i elektrycznych
    • Podstawowe umiejętności z zakresu prac warsztatowych
    • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

    Opis stanowiska:

    • Wykonywanie prac konserwacyjnych i przeglądów maszyn/systemów produkcyjnych oraz instalacji infrastruktury,
    • Wykonywanie napraw maszyn/systemów produkcyjnych oraz instalacji infrastruktury,
    • Zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne,
    • Szybkie reagowanie na awarie, komunikacja ze stronami, których dotyczy problem oraz skuteczne usuwanie wszelkich usterek,
    • Działanie na rzecz ciągłego wprowadzania udoskonaleń poprzez wyciąganie wniosków z awarii oraz przekazywanie uwag i sugestii dotyczących udoskonaleń,
    • Zapewnienie bezpiecznego funkcjonowania maszyn i narzędzi.

    Oferowane warunki pracy:

    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • atrakcyjny system wynagradzania,
    • pracę w dynamicznym zespole,
    • program szkoleń i podnoszenia kwalifikacji,
    • praca ma charakter zmianowy.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.