Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Utrzymania Ruchu

AVANTOR PERFORMANCE MATERIALS POLAND SAO firmie

AVANTOR PERFORMANCE MATERIALS POLAND SA

Generała Józefa Sowińskiego 11

Gliwice

Twój zakres obowiązków

  • Utrzymanie ciągłości pracy linii produkcyjnych, diagnostyka i usuwanie awarii

  • Prowadzenie okresowych przeglądów, konserwacji i modernizacji maszyn

  • Utrzymanie stanu technicznego wszystkich maszyn i urządzeń produkcyjnych

  • Bezpośrednia współpraca z działem produkcji w zakresie doskonalenia procesów i poprawy wydajności

  • Raportowanie wykonanych zadań

Nasze wymagania

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej, elektrycznej, mechanicznej, pneumatycznej

  • Obsługa komputera

  • Znajomość zagadnień mechaniki i napraw mechanicznych

  • Pełne zaangażowanie i inicjowanie rozwiązań ukierunkowanych na doskonalenie

  • Energia i chęci do pracy

  • Sumienność i dokładność wykonywanych zadań

  • Zdolności i umiejętności manualne

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Gotowość do pracy zmianowej (3 zmiany)

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Rynkowy poziom wynagrodzenia

  • Pakiet medyczny

  • Karta sportowa

  • Świadczenia funduszu socjalnego

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • napoje

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • bony żywieniowe

Avantor Performance Materials Poland S.A. jest częścią Grupy Avantor, wiodącego dostawcy rozwiązań dla branży farmaceutycznej i laboratoriów.

Więcej o nas znajdziesz na: www.avantorsciences.com

Przewiń do profilu firmy