Oferta pracy

Pracownik utrzymania ruchu i obiektu

Arvato PolskaO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Żerniki (pow. Poznański; gm. Kórnik), wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Komorniki/Żerniki

Zadania:

  • Utrzymanie ciągłości pracy maszyn i innych urządzeń centrów dystrybucji
  • Diagnozowanie przyczyn usterek i awarii
  • Dbałość o należyty stan maszyn, urządzeń oraz narzędzi
  • Współpraca z zewnętrznymi firmami serwisowymi
  • Prowadzenie szkoleń z podstawowej obsługi technicznej urządzeń

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – min. 4 lata
  • Wykształcenie techniczne (elektryk/mechanik/automatyk)
  • Uprawnienia elektryczne do 1 kV
  • Uprawnienie UDT II WJO
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Podstawowa znajomość obsługi komputera
  • Podstawowa wiedza z zakresu TPM
  • Bezpłatny autobus

  • Prezent urodzinowy

  • Umowa
    o pracę
  • Karta medyczna
    lub sportowa
  • Zakładowy fundusz świadczeń socjalnych
  • Akcje
    specjalne

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy