Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Utrzymania Ruchu

Piekarnia HertO firmie

  • Jelcz-Laskowice

    Jelcz-Laskowice, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • rozpoznanie/diagnoza/ usuwanie awarii, błędów, usterek

  • naprawa podzespołów maszyn i regeneracja części

  • rozwiązywanie bieżących problemów technicznych

  • prowadzenie dokumentacji technicznej maszyn i urządzeń

  • zapobieganie awariom, reakcja z wyprzedzeniem

  • raportowanie przebiegu zmiany

  • przygotowanie opisów przeglądów i konserwacji

  • pilnowanie harmonogramów konserwacji i przeglądów

Nasze wymagania

  • doświadczenie z zakresu elektryki

  • uprawnienia SEP , certyfikaty

  • umiejętność posługiwania się schematami elektrycznymi w celu diagnozowania awarii

  • Mile widziana Znajomość układów pneumatyki, hydrauliki, mechaniki

  • Gotowość do pracy w trybie 3 zmianowym

  • Umiejętność kompleksowego zmontowania układu elektrycznego do maszyny m.in. silnik, falownik, zarobienie szafy elektrycznej

To oferujemy

  • zarobki adekwatne do posiadanych kwalifikacji, umiejętności i doświadczenia od 4800 zł netto na start, gdy będą spełnione wymogi z ogłoszenia, po 3 miesięcznym okresie próbnym premie motywacyjne

  • możliwość dynamicznego rozwoju pensji poprzez nabywane doświadczenie i kwalifikacje

  • pracę przy nowoczesnych maszynach

  • pracę w zgranym zespole

  • nieustanny rozwój firmy i ciekawe zlecenia

  • szkolenie w okresie próbnym z doświadczonymi pracownikami

  • elastyczność w pobieraniu urlopów, dni wolnych

  • dodatkowe premie motywacyjne za zlecenia dodatkowe

  • 5-cio dniowy system pracy

Piekarnia Hert

Poszukujemy osób zaangażowanych i chętnych do rozwoju, doceniamy długofalową współpracę, szukamy osób z zamiłowania do piekarnictwa i wypieków

Jako Lider w branży gwarantujemy, solidne docenienie osób które spełnią nasze wymagania.

Przewiń do profilu firmy