Oferta pracy

Pracownik Utrzymania Ruchu

Toyota Motor Manufacturing Poland Sp. z o.o.O firmie

5 6306 210 brutto / mies.
  • Jelcz-Laskowice

    Jelcz-Laskowice, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie bezpiecznego i sprawnego działania maszyn i urządzeń na działach produkcyjnych

  • realizacja planów przeglądów i remontów maszyn

  • rozwiązywanie bieżących problemów technicznych

  • analiza przyczyn powstawania awarii i wdrażanie środków zaradczych

  • aktualizacja dokumentacji procesowej i działowej

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum zawodowe (preferowane kierunki: automatyk, mechatronik, elektryk)

  • praktyczna znajomość zagadnień z zakresu mechaniki, elektryki, hydrauliki, pneumatyki

  • umiejętność czytania rysunku technicznego oraz schematów elektrycznych

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym ( 4 brygady po 12 godzin)

  • doświadczenie zawodowe w dziale utrzymania ruchu

  • uprawnienia elektryczne do 1 kv

  • uprawnienia spawalnicze mile widziane

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w dobrze zorganizowanej firmie u najlepszego pracodawcy w regionie. (2) Domyślamy się jak frustrujący jest bałagan i zła organizacja. Toyota szanuje pracę profesjonalistów i tworzy dla nich doskonale zorganizowane środowisko pracy.

  • Wynagrodzenie zasadnicze + dodatki i premie – już od 5 630 zł do 6 210 / miesiąc. Nasze wynagrodzenia rewidujemy i podnosimy co rok.

  • Możliwość wykorzystywania i rozwijania wiedzy oraz zdobytego doświadczenia. W Toyocie nie tracisz czasu i energii na niepotrzebne problemy. Cenimy Twój czas i umiejętności.

  • Perspektywę rozwoju. Wdrażamy nowe technologie, a nasz zakład stale się modernizuje. Z nami nie będziesz stać w miejscu.

  • Pakiet benefitów, z których skorzystasz Ty i Twoi bliscy, m.in.: bezpłatna opiekę medyczną, leasing samochodu na preferencyjnych warunkach, świadczenia świąteczne i okolicznościowe.

  • Dostęp do dofinansowanej stołówki (3), pełnowymiarowej hali sportowej, siłowni i sauny japońskiej.

  • Pracę w systemie, za który przewidziany jest dodatek wysokości 10,5% wynagrodzenia zasadniczego (przykładowy grafik poniżej). (4)

Toyota Motor Manufacturing Poland Sp. z o.o.

Fabryka TOYOTY to miejsce tworzone przez wyjątkowych ludzi. Każdego z nas napędza tu pasja, możliwości i innowacje. Mamy moc, by tworzyć technologie jutra i wdrażać je w naszej produkcji już dziś. Nie byłoby to możliwe bez naszych pracowników.

Przewiń do profilu firmy

Źródła:

1) Na podstawie anonimowego, cyklicznego badania opinii pracowników (2018r.): „Mój przełożony traktuje mnie z szacunkiem”: 84% pozytywnych odpowiedzi; „Otrzymuję pomoc od moich kolegów z pracy, jeśli pojawiają się problemy”: 88% pozytywnych odpowiedzi

2) Według badania Kantar (listopad 2020), na podstawie 300 wywiadów telefonicznych; próba losowa spośród mieszkańców Wałbrzycha i okolic, w wieku 16 lat i więcej.

3) Orientacyjny koszt 2-daniowowego obiadu: 5-6z