Logo Pracuj.pl

Pracownik utrzymania ruchu

Randstad Polska Sp. z o.o.O firmie

5 960–7 650
brutto / mies.
  • Jelcz-Laskowice
    Jelcz-Laskowice, dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca zmianowa:
    tak
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:
    nie
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna

Rekrutujemy dla

Interesują Cię nowe technologie? Zależy Ci na stabilnej pracy? Masz doświadczenie w utrzymaniu ruchu? Dołącz do nas i rozwijaj swój potencjał! Dla naszego Klienta – Toyota Motor Manufacturing Poland w Łęgu k. Jelcza-Laskowic poszukujemy kandydatów na stanowisko: pracownik/technik utrzymania ruchu.

Twój zakres obowiązków

  • diagnozowanie usterek, znajdowanie przyczyn i rozwiązań
  • przeglądy maszyn i urządzeń, przywracanie funkcjonalności
  • praca z dokumentacją techniczną i urządzeniami pomiarowym
  • sporządzanie raportów i prezentacja wyników

Wymagania pracodawcy

  • praktyczne umiejętności w zakresie maszyn z układami sterowania (PLC, CNC)
  • wiedza z obszaru automatyki, robotyki, sieci przemysłowych, programowania sterowników i rozwiązywania problemów technicznych
  • wykształcenie kierunkowe: mechatronika, elektronika, automatyka
  • stabilne doświadczenie w utrzymaniu ruchu: naprawy, przeglądy, nowe instalacje

Pracodawca oferuje

  • zatrudnienie bezpośrednie w Toyota
  • wynagrodzenie zasadnicze + premie i dodatki już od 5 960 pln do 7650 pln – uzależnione od Twojej wiedzy i doświadczenia
  • zorganizowany dojazd (m.in. z Oławy, Namysłowa, Brzegu, Oleśnicy, Bierutowa, Strzelina, Wrocławia)
  • liczne benefity: opieka medyczna, karta sportowa, leasing samochodów na preferencyjnych warunkach, ubezpieczenie, wydarzenia sportowe i integracyjne
  • dofinansowanie do posiłków
  • wysokie standardy pracy i obsługi Pracownika

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • firmowa drużyna sportowa
  • kawa / herbata
  • dodatkowe świadczenia socjalne

Randstad Polska Sp. z o.o.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Aktualne oferty pracodawcy
/48/06/2022/WG

Pracownik utrzymania ruchu, Jelcz-Laskowice