Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Pracownik Utrzymania Ruchu

Global Colors Polska S.A.O firmie

Rekrutacja zdalna

Global Colors Polska S.A.

Szkolna 15

Kędzierzyn-Koźle

W związku z nowymi inwestycjami, firma Global Colors Polska S.A., lider należący do międzynarodowej grupy producentów dodatków do tworzyw sztucznych, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:

Nadzór i realizacja nad prawidłowym funkcjonowaniem maszyn, urządzeń i ciągów technologicznych w firmie.

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie kierunkowe (elektromechanik, elektryk, automatyk);
  • Doświadczenie zawodowe min 2 lata pracy w służbach utrzymania ruchu / serwisie;
  • Uprawnienia SEP min. "E" do 1kV;
  • Znajomość obsługi komputera w środowisku Windows (MS Office, poczta elektroniczna);
  • Umiejętność pracy zarówno indywidualnej jak i w zespole;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu;
  • Gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym.

Zatrudnionym osobom oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie poparte umową o pracę,
  • Atrakcyjny system wynagradzania:
    • premie regulaminowe i uznaniowe,
    • 50% dodatku za godzinę pracy w porze nocnej (Kodeks Pracy przewiduje 20%),
    • Stały wzrost wynagrodzenia uzależniony od posiadanych kwalifikacji i doświadczenia,
  • Bogaty pakiet socjalny – (m. in. prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do posiłków, karty Multisport, wczasy pod gruszą, paczki dla dzieci oraz bony świąteczne, możliwość nauki j.angielskiego i niemieckiego),
  • Wolne niedziele i święta.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi na wybrane oferty.

W ofercie prosimy o umieszczenie klauzuli:
Wyrażam zgodę firmie Global Colors Polska S.A. na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."
Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia. UE 2016/679 z 27 kwietnia 2018 roku (zwanym dalej RODO) od dnia 25 maja 2018 roku informujemy, że:
  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Global Colors Polska S.A. z siedzibą w Kędzierzynie-Koźlu przy ulicy Szkolnej 15, KRS 26459.
  2. Dane kontaktowe 77 4886820
  3. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne dla celów związanych z przeprowadzeniem procesu rekrutacji. Przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych jest dokonywane (na pod. art. 6 ust 1 pkt. a RODO, na podstawie zgody, w celu realizacji procesu rekrutacji.
  4. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo zgłoszenia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Zgodę można cofnąć w następujący sposób: pocztą na adres GCP S.A. ul Szkolna 15 47 225       K-Koźle,
  5. Dane osobowe zbierane w celu realizacji procesu rekrutacji będą przetwarzane do 5 dni po zakończeniu procesu rekrutacji.
  6. Dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich oraz nie będą udostępniane takim odbiorcom jak podmioty świadczące usługi hostingowe.
  7. Informuję, iż Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania.
  8. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego właściwego w sprawach ochrony danych osobowych.

Ogłoszenie archiwalne