Oferta pracy

Pracownik utrzymania ruchu

LAPACK s.c. Magdalena Langkammer, Bogdan PapierzO firmie

LAPACK s.c. Magdalena Langkammer, Bogdan Papierz

Rydlówka 5

Kraków

Firma usługowa zatrudni do nowo otwartej filii operatora maszyn.

Twoimi zadaniami będą:

  • utrzymanie maszyn w produkcji ciągłej,
  • planowanie i wykonywanie przeglądów, konserwacji, napraw maszyn oraz urządzeń produkcyjnych,
  • pomiary parametrów procesów technologicznych,
    optymalizację czasu trwania i sposobu wykonania prac remontowych i przeglądów okresowych,
  • tworzenie instrukcji pracy oraz pozostałych procedur.
  • rozwiązywanie problemów związanych z procesem produkcji w zakresie utrzymania ruchu (diagnoza usterek maszyn i ich usuwanie),
  • montaż i demontaż urządzeń,
  • raportowanie,
  • tworzenie zamówienia,
  • przezbrajanie linii produkcyjnych,
  • dbanie o porządek na stanowisku pracy.

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność do pracy w ramach harmonogramu pracy,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • wiedza techniczna,
  • umiejętności wykonywania napraw i konserwacji różnego rodzaju maszyn i urządzeń w zakresie mechanicznym i elektrycznym,
  • dobra organizacja pracy,
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym,
  • dokładność i sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
  • umiejętność czytania rysunku technicznego.

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji,
  • przyjazną atmosferę w zespole,
  • szkolenie oraz instruktaż stanowiskowy,
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.
Prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego.
Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Proszę o zamieszczenie klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy