Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Utrzymania Ruchu

GERCZAK NORD-POL HATCHERY sp.k.

  • Laseczno (pow. iławski)

    Laseczno (pow. iławski), warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca mobilna
  • pracodawca nie wymaga CV

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie bieżących napraw i konserwacji oraz okresowych i prewencyjnych przeglądów maszyn, urządzeń i infrastruktury technicznej na fermach indyczych

  • Przygotowanie fermy do wstawienia nowego stada

  • Monitorowanie stanu urządzeń produkcyjnych oraz ich konserwacja

  • Serwis i wymiana uszkodzonych części i podzespołów w urządzeniach

  • Podejmowanie odpowiednich działań, w przypadku wystąpienia awarii lub uszkodzeń na terenie obiektu

  • Diagnozowanie przyczyn usterek i awarii oraz podejmowanie działań zapobiegawczych

  • Utrzymanie ładu i porządku na stanowisku pracy

Nasze wymagania

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne

  • Umiejętność pracy samodzielnej oraz efektywnej współpracy w zespole

  • Skuteczność w diagnozowaniu i rozwiązywaniu problemów technicznych

  • Aktualne uprawnienia SEP

  • Umiejętność współpracy w zespole

  • Prawo jazdy kat. B