Ta oferta pracy jest nieaktualna od 81 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik Utrzymania Ruchu

  • Łódź, Radomsko, łódzkie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 05.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    45 lat doświadczenia HSV w Europie oraz ponad 15 lat obecności w Polsce czynią HSV-Polska liderem w sektorze przetwórstwa spienionych tworzyw sztucznych. Dzięki zaangażowaniu, profesjonalizmowi i elastyczności największe międzynarodowe firmy wybrały HSV jako swojego strategicznego dostawcę.

    Aktualnie poszukujemy kandydatów do naszych fabryk opakowań i izolacji styropianowych

    Miejsce pracy: Łódź, Laskowicka 12/20, nr ref. Ł/DT/2018
    Miejsce pracy:
    Wrocław, Kiełczowska 56/a nr ref. W/DT/2018
    Miejsce pracy: Radomsko, Geodetów 14, nr ref. R/DT/2018

    Opis stanowiska:

    • utrzymywanie w pełnej sprawności maszyn i urządzeń produkcyjnych (diagnostyka, analiza, usuwanie awarii)
    • kontrola i konserwacja stanu technicznego parku maszynowego
    • obsługa i wymiana narzędzi - form produkcyjnych
    • instalacja oraz uruchamianie linii i urządzeń produkcyjnych,
    • obsługa instalacji i urządzeń energetycznych (pompy, kotły, kompresory)
    • raportowanie, prowadzenie dokumentacji dotyczącej wykonanych prac
    • współpraca z pracownikami produkcji
    • praca w systemie 3 zmianowym (wg godzin 06:00 - 14:00, 14:00 - 22:00, 22:00 - 6:00)

    Wymagania:

    • wykształcenie min. zawodowe techniczne (preferowane średnie techniczne w kierunku elektro-mechanicznym) lub doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
    • praktyczna wiedza z zakresu budowy maszyn
    • umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczno – ruchową maszyn i urządzeń, (uprawnienia SEP do 1 kV będą dodatkowym atutem)
    • samodzielność, zaangażowanie i dobra organizacja pracy
    • chęć i motywacja do podjęcia pracy stałej

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie bezpośrednio przez Pracodawcę „od zaraz”
    • atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy od pierwszego dnia pracy
    • szkolenia przygotowujące do pracy,
    • bogaty pakiet socjalny (premia wakacyjna, karta rekreacyjno-sportowa OK System, ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach)
    • przyjazna atmosfera w pracy w zgranym zespole pracowników w dynamicznie rozwijającej się i będącej liderem w branży firmie,
    • w przypadku wynikłych ważnych spraw losowych – zawsze dopasujemy się do pracowników z godzinami pracy, urlop letni - nie narzucamy sztywno terminu, wspólnie ustalamy.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez HSV-Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2016 r. poz. 922)”.