Dziękujemy za wszystkie przesłane CV. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Galvo24 Karim sp. j.

Pracownik utrzymania ruchu – mechanik

Galvo24 Karim sp. j.O firmie

  • Marii Fołtyn 7, Radom
    Radom, mazowieckie
  • Ważna jeszcze 6 dni
    do: 19 maj 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Marii Fołtyn 7

Radom

Twój zakres obowiązków

  • sprawowanie nadzoru technicznego nad pracą maszyn i urządzeń

  • wykonywanie przeglądów technicznych maszyn i urządzeń

  • analizowanie stanu technicznego maszyn i urządzeń oraz wykonywanie napraw

  • konserwacja maszyn i urządzeń

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie techniczne

  • umiejętność czytania rysunku technicznego

  • umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną

  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym

  • sumienność i dokładność

Mile widziane

  • doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy

  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i posiadanego doświadczenia

  • możliwość korzystania ze świadczeń ZFŚS

Firma produkcyjna Galvo24 Karim sp.j. specjalizująca się w produkcji elementów toczonych na obrabiarkach typu automaty wielowrzecionowe, obrabiarki sterowane numerycznie oraz części poddawanych szlifowaniu i hartowaniu indukcyjnemu na potrzeby przemysłu motoryzacyjnego i elektromaszynowego.

Przewiń do profilu firmy