Oferta pracy

Pracownik utrzymania ruchu - Mechanik

Timken Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawska 3, Sosnowiec
    Sosnowiec, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Timken Polska Sp. z o.o.

Warszawska 3

Sosnowiec

Twój zakres obowiązków

  • Bieżące i prewencyjne utrzymanie ruchu i urządzeń

  • Diagnozowanie i naprawa usterek mechanicznych

  • Udział w modernizacjach parku maszynowego

  • Proponowanie i wdrażanie nowych rozwiązań z zakresu mechaniki i mechatroniki

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie techniczne (mechanik maszyn/mechatronik)

  • Znajomość zagadnień hydrauliki siłowej i pneumatyki

  • Min. 12 miesięcy doświadczenia na stanowisku mechanika w zakładzie produkcyjnym

  • Dobra znajomość rysunku technicznego

  • Umiejętność posługiwania się podstawowymi narzędziami pomiarowymi

  • Dobra znajomość pakietu MS Office oraz CAD

  • Komunikatywność i kreatywność

  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym

Mile widziane

  • Uprawnienia energetyczne, eksploatacyjne G2 i G3

  • Uprawnienia kierowcy wózka widłowego, gazowego

  • Uprawnienia do obsługi suwnicy z poziomu „0” i/lub żurawika

To oferujemy

  • Zatrudnienie bezpośrednio przez zakład, na podstawie umowy o pracę

  • Wdrożenie na stanowisko pracy

  • Pakiet świadczeń socjalnych

  • Stołówkę pracowniczą na miejscu

  • Możliwość nagród za innowacyjność

  • Możliwość rozwoju i zdobycia nowych doświadczeń, w tym szkolenia finansowane przez pracodawcę

Firma Timken jest jednym z największych na świecie producentów łożysk oraz produktów i usług pokrewnych. Timken zatrudnia 14,000 pracowników w fabrykach i biurach zlokalizowanych w 27 krajach na całym świecie.

Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

PRACOWNIK UTRZYMANIA RUCHU - MECHANIK

Miejsce pracy: Sosnowiec

Przewiń do profilu firmy

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami.