Pracownik Utrzymania Ruchu - Mechanik

  • Sosnowiec, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2017-09-17
  • Ważna jeszcze 27 dni (do 2017-10-17)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Firma Timken jest jednym z największych na świecie producentów łożysk oraz produktów  i usług pokrewnych. Timken zatrudnia 14,000 pracowników w fabrykach i biurach zlokalizowanych w 27 krajach na całym świecie.

Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

PRACOWNIK UTRZYMANIA RUCHU - MECHANIK
Miejsce pracy: Sosnowiec

Zakres obowiązków:

  • Bieżące i prewencyjne utrzymanie ruchu i urządzeń
  • Diagnozowanie i naprawa usterek mechanicznych
  • Udział w modernizacjach parku maszynowego
  • Proponowanie i wdrażanie nowych rozwiązań z zakresu mechaniki i mechatroniki

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie techniczne (mechanik maszyn/mechatronik)
  • Znajomość zagadnień hydrauliki siłowej i pneumatyki
  • Min. 12 miesięcy doświadczenia na stanowisku mechanika w zakładzie produkcyjnym
  • Dobra znajomość rysunku technicznego
  • Umiejętność posługiwania się podstawowymi narzędziami pomiarowymi
  • Dobra znajomość pakietu MS Office oraz CAD
  • Komunikatywność i kreatywność

Dodatkowym atutem będą:

  • Uprawnienia energetyczne, eksploatacyjne G2 i G3
  • Uprawnienia kierowcy wózka widłowego, gazowego
  • Uprawnienia do obsługi suwnicy z poziomu „0” i/lub żurawika

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju w jednym z najlepszych zakładów produkcyjnych firmy Timken
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat - praca zmianowa
  • Zapoznanie się z najnowszymi technologiami w zakresie sterowania i automatyki

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku "Aplikuj" poniżej.

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie klauzuli o ochronie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji” (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 pozycja 883).

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się