Ta oferta pracy jest nieaktualna od 117 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik Utrzymania Ruchu - Mechanik

  • Sosnowiec, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 28.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma Timken jest jednym z największych na świecie producentów łożysk oraz produktów  i usług pokrewnych. Timken zatrudnia 14,000 pracowników w fabrykach i biurach zlokalizowanych w 27 krajach na całym świecie.

    Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

    PRACOWNIK UTRZYMANIA RUCHU - MECHANIK
    Miejsce pracy: Sosnowiec

    Zakres obowiązków:

    • Bieżące i prewencyjne utrzymanie ruchu i urządzeń
    • Diagnozowanie i naprawa usterek mechanicznych
    • Udział w modernizacjach parku maszynowego
    • Proponowanie i wdrażanie nowych rozwiązań z zakresu mechaniki i mechatroniki

    Wymagania:

    • Wykształcenie średnie techniczne (mechanik maszyn/mechatronik)
    • Znajomość zagadnień hydrauliki siłowej i pneumatyki
    • Min. 12 miesięcy doświadczenia na stanowisku mechanika w zakładzie produkcyjnym
    • Dobra znajomość rysunku technicznego
    • Umiejętność posługiwania się podstawowymi narzędziami pomiarowymi
    • Dobra znajomość pakietu MS Office oraz CAD
    • Komunikatywność i kreatywność

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie bezpośrednio przez zakład, na podstawie umowy o pracę
    • Wdrożenie na stanowisko pracy
    • Pakiet świadczeń socjalnych
    • Stołówkę pracowniczą na miejscu
    • Możliwość nagród za innowacyjność
    • Możliwość rozwoju i zdobycia nowych doświadczeń, w tym szkolenia finansowane przez pracodawcę
    • Możliwość poznania specyfiki pracy w jednym z najlepszych zakładów produkcyjnych firmy Timken

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku "Aplikuj" poniżej.

    Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami.

    Prosimy o dopisanie klauzuli o ochronie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji” (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 pozycja 883).