Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik utrzymania ruchu

GEDIA Poland Sp. z o.o.

  • Nowa Sól

    Nowa Sól, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad procesami produkcyjnymi i utrzymanie ciągłości pracy maszyn

  • diagnozowanie, naprawianie oraz uruchamianie systemów automatyki przemysłowej

  • bieżąca konserwacja i przeglądy maszyn

Nasze wymagania

  • zainteresowanie nowinkami technicznymi

  • gotowość do pracy w systemach zmianowych

  • dobra organizacja pracy, rzetelność, sumienność

To oferujemy

  • ciekawa i pełna wyzwań praca w zgranym zespole

  • smaczne domowe obiady

  • rozwój oraz możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • indywidualną ścieżkę kariery

  • ponadprzeciętne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • preferencyjne pożyczki

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników

Sposób aplikowania:

  • za pomocą przycisku Aplikuj do skrzynki kontaktowej na głównej portierni przy ul. Staszica 2 lub Przemysłowej 7 w Nowej Soli.