Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Pracownik Utrzymania Ruchu

HIVETECHO firmie

Rekrutacja zdalna

HIVETECH

Michała Korneckiego 5

Opole

Firma HIVETECH zajmuje się m.in. monitoringiem procesów przemysłowych z wykorzystaniem autorskich rozwiązań w zakresie IT oraz automatyki, a także utrzymaniem ruchu w zakładach przemysłowych. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy pracowników na stanowisko pracownika utrzymania ruchu.

OPIS STANOWISKA PRACY
  • zapewnienie sprawności i bezawaryjności pracy maszyn i urządzeń
  • minimalizowanie okresów przestoju maszyn
  • usuwanie usterek, konserwacja maszyn i urządzeń
  • analiza awarii, podejmowanie działań zapobiegawczych oraz korygujących
WYMAGANIA
  • wykształcenie o charakterze technicznym (mechanika, hydraulika, pneumatyka) minimum średnie
  • umiejętność diagnozowania i usuwania awarii
  • znajomość zagadnień z zakresu mechaniki technicznej
  • doświadczenie na stanowisku związanym z eksploatacją i naprawą maszyn (min. 2 lata)
  • umiejętność odczytania dokumentacji technicznej
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • sumienność, dokładność i zaangażowanie
  • uprawnienia spawalnicze oraz SEP będą dodatkowym atutem
OFERUJEMY
  • stabilne zatrudnienie – umowa o pracę, jedna zmiana (od 7:00 do 15:00)
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności
  • pakiet korzyści socjalnych: karty multisport, prywatna opieka medyczna
  • niezbędne narzędzia pracy
  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego i pozyskiwania nowych kwalifikacji
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne