Oferta pracy

Pracownik Utrzymania Ruchu - pakiet relokacyjny

Exact Systems Sp. z o.o.

  • Bielany Wrocławskie (pow. wrocławski)

    Bielany Wrocławskie (pow. wrocławski), dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna
  • Praca zmianowa:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • utrzymanie ruchu produkcji

  • planowanie i wykonywanie przeglądu, konserwacji maszyn i urządzeń

  • kontrola stanu części zapasowych

  • prowadzenie dokumentacji technicznej

  • obsługa narzędzi i maszyn

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. zawodowe techniczne

  • praktyczna wiedza i chęć dalszego rozwoju w obszarze mechaniki/ elektryki/ pneumatyki/ automatyki

  • dyspozycyjność do pracy w systemie 4 brygadowym na 2 zmiany (po 12h : 4 dni 1 zmiana - 4 dni wolnego - 4 dni 2 zmiana - 4 dni wolnego)

Mile widziane

  • uprawnienia SEP

  • komunikatywny j. angielski

To oferujemy

  • wynagrodzenie zasadnicze + system premiowy

  • niezbędne narzędzia pracy

  • szansę na rozwój w otoczeniu profesjonalistów w branży HR,

  • możliwość realizacji własnych pomysłów z zakresu HR

  • uczestnictwo w realizacji projektów dla znaczących firm na polskim rynku - obsługujemy 900 zakładów produkcyjnych w Polsce

  • pakiet benefitów pozapłacowych (benefitów (prywatna opieka medyczna, karta Mulitsport, grupowe ubezpieczenie na życie)

  • międzynarodowe środowisko pracy (mamy swoje filie w 13 krajach na świecie)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • pakiet relokacyjny

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

Grupa Exact Systems Sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającą się firmą z branży Sorting & Rework. Od roku 2004 konsekwentnie budujemy swoją pozycję czołowego dostawcy rozwiązań jakościowych dla branży motoryzacyjnej, producentów sprzętu AGD i przemysłu elektronicznego. Swoje usługi świadczymy na terenie Polski, Niemiec, Wielkiej Brytanii, Belgii, Holandii, Czech, Słowacji, Rumunii, Węgier, Turcji, Chin, Portugalii oraz Hiszpanii. Naszymi Klientami w Polsce są wiodące koncerny przemysłowe, dla których każdego dnia zlecenia realizuje ponad 5.500 Kontrolerów Jakości Exact Systems Sp. z o.o.

Przewiń do profilu firmy

Dodatkowe informacje

  • Poszukujemy pracowników utrzymania ruchu dla naszego Klienta pod Wrocławiem – Bielany Wrocławskie.

  • Oferta dotyczy pracy stałej - zatrudnienie bezpośrednio przez zakład.