Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Utrzymania Ruchu

BF Promotion Bartłomiej Farjaszewski

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • utrzymanie ciągłości produkcyjnej i usuwanie bieżących awarii,

  • bieżąca kontrola stanu maszyn i urządzeń,

  • diagnostyka i identyfikacja uszkodzeń maszyn i urządzeń technicznych,

  • wykonywanie napraw, przeglądów oraz prac konserwacyjnych,

  • opracowaniem harmonogramu konserwacji i napraw maszyn i urządzeń.

  • zapewnienie zaopatrzenia technicznego oraz nadzór nad realizacją usług serwisowych

  • prowadzenie, opracowywanie i aktualizacja dokumentacji technicznej.

  • Udział w projektach modernizacyjnych, projektach wdrożeń nowych produktów, uruchamianiem nowo zakupionych maszyn i urządzeń produkcyjnych.

  • analiza przyczyn powstawania awarii i wdrażanie środków zaradczych

Nasze wymagania

  • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne,

  • doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej będzie atutem

  • samodzielność w podejmowaniu decyzji oraz odpowiedzialność,

  • uprawnienia SEP do 1 kV mile widziane

  • Przynajmniej podstawowa praktyczna znajomość mechaniki prostych maszyn

To oferujemy

  • umowę o prace

  • pracę od poniedziałku do piątku w trybie jednozmianowym

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • możliwość skorzystania z benefitu Multisport

O nas

Jesteśmy firmą działającą na rynku personalizowanych produktów wykonanych metoda sublimacji oraz rynku poligrafii od 13 lat. Zajmujemy się wykonywaniem druków na różnego rodzaju materiałach własnych oraz powierzonych przez Klienta, produkcja materiałów pasmanteryjnych ( leżaki, bandany, torby, smycze, maski, czapki, szaliki).

Nasza strona to www.tedgifted.com

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.