Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik utrzymania ruchu - Ślusarz - Mechanik

PICO POLSKA sp. z o.o.

  • gen. Andersa 14, Głuchołazy
    Głuchołazy, opolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Praca zmianowa:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa

gen. Andersa 14

Głuchołazy

Twój zakres obowiązków

  • • Utrzymania ciągłości produkcji

  • • Wykonywanie planowanych zleceń, przeglądów, napraw i kontroli urządzeń w zakładzie

  • • Diagnozowanie oraz usuwanie przyczyn awarii i usterek

  • • Ustalanie planów przeglądu i konserwacji maszyn i urządzeń ich realizacja oraz dokumentowanie

  • • Zgłaszanie przełożonemu wszystkich usterek technicznych pracujących urządzeń

  • • Zgłaszanie konieczności zakupu materiałów pomocniczych i części zamiennych

  • • Monitorowanie porządku i czystości na stanowiskach pracy

  • • Zapewnienie prawidłowej pracy maszyn i urządzeń produkcyjnych oraz dbałość o ich stan techniczny

  • • Udział w optymalizacji pracy maszyn i urządzeń

  • • Wykonywanie zadań zgodnie z przepisami i zasadami BHP, ochrony ppoż., ergonomii, ochrony środowiska i systemu HACCP

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie techniczne

  • Mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych

  • Doświadczenie w zakresie utrzymania ruchu oraz bieżącej eksploatacji maszyn i urządzeń

  • Umiejętność organizowania pracy własnej, sumienność, dokładność

  • Umiejętność samodzielnego diagnozowania i rozwiązywania problemów

  • Mile widziana umiejętność czytania rysunków technicznych

  • Mile widziane posiadanie aktualnych badań do celów sanitarno – epidemiologicznych (książeczka zdrowia)

  • Mile widziane posiadanie innych uprawnień przydatnych na w/w stanowisku (m.in. uprawnienia eklektyczne i energetyczne)

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

To oferujemy

  • brak nudy,

  • pełną wyzwań i satysfakcji pracę w super zespole,

  • rozwój i zdobywanie doświadczenia zawodowego

  • wynagrodzenie zasadnicze + premię

Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • możliwość uzyskania uprawnień

O nas

PICO Polska Spółka z o.o. jest Spółką z kapitałem zagranicznym. Przedsiębiorstwo zajmuje się produkcją pomadek mlecznych - cukierków "krówek" i kontynuuje niespełna 60 letnią tradycję produkcji krówek w Głuchołazach. Jesteśmy producentem znanych od 55 lat w całej Europie ręcznie zawijanych krówek pod marką Sahne Muh Muhs.

Współpracujemy z dystrybutorem słodyczy i przekąsek na rynku niemieckim, dzięki czemu nasze wyroby trafiają do niemal wszystkich niemieckich odbiorców sieciowych.

O bezpieczeństwo naszych produktów dbamy pracując zgodnie z zasadami określonymi we wdrożonym systemie zarządzania jakością, certyfikowanym na zgodność ze standardem International Food Standard (IFS).

Na tę chwilę nasz zespół liczy ponad 100 osób