Oferta pracy

Pracownik Utrzymania Ruchu - Tryb Weekendowy

ETO MAGNETIC Sp. z o.o.O firmie

  • Kwiatkowskiego 7, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • część etatu
  • pracownik fizyczny

ETO MAGNETIC Sp. z o.o.

Kwiatkowskiego 7

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Utrzymywanie w pełnej sprawności maszyn i urządzeń,

  • Bieżące naprawy, usuwanie usterek, kontrola i konserwacja maszyn i urządzeń produkcyjnych,

  • Instalacja oraz uruchamianie linii i urządzeń produkcyjnych,

  • Współpraca z pracownikami produkcji.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. zawodowe techniczne – preferowane średnie techniczne w kierunku mechatronika, automatyka lub mechanika,

  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczno – ruchową maszyn i urządzeń,

  • Umiejętność diagnozowania przyczyn usterek,

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • Odpowiedzialność i umiejętność pracy w zespole,

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym (2 ZMIANY) w soboty i niedziele.

Mile widziane

  • Uprawnienia SEP do 1 kV,

  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego.

To oferujemy

  • Umowę o pracę na 2/5 etatu (SOBOTA I NIEDZIELA),

  • Stabilne zatrudnienie i perspektywa długofalowej współpracy,

  • Miła i przyjazna atmosfera w pracy,

  • Zdobycie doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie z branży automotive,

  • Możliwość rozwoju wewnątrz struktur firmy,

  • Możliwość korzystania z transportu z Wrocławia i Kątów Wrocławskich za 35 zł/miesiąc,

  • Darmowy parking dla pracowników, udogodnienia dla rowerzystów,

  • Atrakcyjny system premii miesięcznych i kwartalnych oraz nagród kwotowych i rzeczowych

  • dwudaniowy obiad za 8 zł.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

  • karty przedpłacone

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

Etapy rekrutacji
1

Analiza CV

2

Rozmowa kwalifikacyjna telefoniczna

3

Zaproszenie na spotkanie

4

Rozpoczęcie współpracy

Firma ETO MAGNETIC Sp. z o.o. producent cewek i elektromagnesów w branży samochodowej, działająca w Polsce od 2001 roku, w związku z ciągłym rozwojem działalności poszukuje kandydata na stanowisko Pracownika Działu Utrzymania Ruchu

Przewiń do profilu firmy