Oferta pracy

Pracownik Utrzymania Ruchu

Toyota Motor Manufacturing Poland Sp. z o.o.O firmie

Toyota Motor Manufacturing Poland Sp. z o.o.

Uczniowska 26

Wałbrzych

Pracownicy są naszą największą wartością. Wspólnie tworzymy najnowsze technologie i pracujemy nad najlepszymi rozwiązaniami i innowacjami.

Nowe projekty TOYOTY to rozwój nie tylko firmy, ale także pracowników. Obecnie w Jelczu Laskowicach oraz Wałbrzychu uruchamiamy nowe linie produkcyjne hybrydowych silników i skrzyni biegów. Do tej pory do naszych zakładów w Wałbrzychu i Jelczu-Laskowicach udało nam się zatrudnić już ponad 900 osób na obszar Produkcji oraz Utrzymania Ruchu! Ale to nie koniec rekrutacji!

Toyota Motor Manufacturing Poland Sp. z o.o. w Wałbrzychu poszukuje osób na stanowisko:

OFERUJEMY:

  • umowę o pracę (zatrudnienie bezpośrednio przez firmę Toyota),
  • atrakcyjne wynagrodzenie + system premiowania uzależniony od wyników pracy,
  • pracę w zgranym zespole oraz duże wsparcie dla nowych pracowników,
  • pakiet szkoleń rozwijających umiejętności zawodowe,
  • dodatkowe benefity takie jak:
    • pakiet medyczny LUXMED oraz liczne akcje prozdrowotne,
    • wsparcie aktywności sportowych (karta Multisport i centrum rekreacyjno-sportowe),
    • dofinansowanie do posiłków (60% ceny regularnej),
    • leasing samochodów Toyoty na preferencyjnych warunkach,
    • imprezy firmowe – m.in. Mikołajki, piknik, zwiedzanie fabryki, EKIDEN, turnieje,
    • nagrody finansowe i rzeczowe za dodatkowe osiągnięcia, liczne konkursy dla pracowników i ich dzieci.

ZADANIA:

  • zapewnienie bezpiecznego i sprawnego funkcjonowania maszyn i urządzeń produkcyjnych;
  • realizacja planu przeglądów i remontów maszyn;
  • rozwiązywanie bieżących problemów technicznych;
  • analiza przyczyn powstawania awarii i wdrażanie środków zaradczych;
  • aktualizacja dokumentacji procesowej i działowej.

WYMAGANIA:

  • wykształcenie minimum zawodowe, preferowane kierunki - automatyk, mechatronik, elektryk;
  • praktyczna znajomość zagadnień z zakresu mechaniki, elektryki, hydrauliki, pneumatyki;
  • umiejętność czytania rysunku technicznego oraz schematów elektrycznych;
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym (4 brygadowy po 12 godzin);
  • doświadczenie zawodowe w dziale Utrzymania Ruchu;
  • uprawnienia elektryczne SEP do 1 kW lub/i uprawnienia spawalnicze;
  • obsługa oraz znajomość budowy robotów przemysłowych lub/i CNC będzie dodatkowym atutem.

RESZTY CIĘ NAUCZYMY!

Wyślij do nas swoje CV za pomocą przycisku "aplikuj" umieszczonego w prawej górnej części ogłoszenia.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy