Logo Pracuj.pl

Pracownik Utrzymania Ruchu

Toyota Motor Manufacturing Poland Sp. z o.o.O firmie

5 960–6 600
brutto / mies.
  • Wałbrzych
    Wałbrzych, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca zmianowa:
    tak
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie bezpiecznego i sprawnego działania maszyn i urządzeń na działach produkcyjnych
  • realizacja planów przeglądów i remontów maszyn
  • rozwiązywanie bieżących problemów technicznych
  • analiza przyczyn powstawania awarii i wdrażanie środków zaradczych
  • aktualizacja dokumentacji procesowej i działowej

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum zawodowe (preferowane kierunki: automatyk, mechatronik, elektryk)
  • praktyczna znajomość zagadnień z zakresu mechaniki, elektryki, hydrauliki, pneumatyki
  • umiejętność czytania rysunku technicznego oraz schematów elektrycznych
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym ( 4 brygady po 12 godzin)
  • doświadczenie zawodowe w dziale utrzymania ruchu
  • uprawnienia elektryczne do 1 kv
  • uprawnienia spawalnicze mile widziane

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w dobrze zorganizowanej firmie u najlepszego pracodawcy w regionie. (2) Domyślamy się jak frustrujący jest bałagan i zła organizacja. Toyota szanuje pracę profesjonalistów i tworzy dla nich doskonale zorganizowane środowisko pracy.
  • Wynagrodzenie zasadnicze + dodatki i premie – już od 5 960 zł do 6 600 zł brutto/miesiąc. Nasze wynagrodzenia rewidujemy i podnosimy co rok.
  • Możliwość wykorzystywania i rozwijania wiedzy oraz zdobytego doświadczenia. W Toyocie nie tracisz czasu i energii na niepotrzebne problemy. Cenimy Twój czas i umiejętności.
  • Perspektywę rozwoju. Wdrażamy nowe technologie, a nasz zakład stale się modernizuje. Z nami nie będziesz stać w miejscu.
  • Pakiet benefitów, z których skorzystasz Ty i Twoi bliscy, m.in.: bezpłatna opiekę medyczną, leasing samochodu na preferencyjnych warunkach, świadczenia świąteczne i okolicznościowe.
  • Dostęp do dofinansowanej stołówki (3), pełnowymiarowej hali sportowej, siłowni i sauny japońskiej.
  • Pracę w systemie, za który przewidziany jest dodatek wysokości 10,5% wynagrodzenia zasadniczego.

Jeśli chcesz dowiedzieć się o nas więcej, możesz zajrzeć pod te linki:

  • www.toyotapl.com - strona internetowa polskich fabryk Toyoty w Wałbrzychu i Jelczu-Laskowicach
  • www.kierunektoyota.pl - strona dedykowana naszym pracownikom, ofertom pracy i benefitom
  • www.facebook.com/walbrzych.toyota - nasz fanpage na Facebooku
  • @naszatoyota - konto naszych pracowników na Instagramie

Źródła:

1) Na podstawie anonimowego, cyklicznego badania opinii pracowników (2021r.):

"Mój przełożony traktuje mnie z szacunkiem": 88% pozytywnych odpowiedzi

"Mój zespół dobrze ze sobą współpracuje": 85% pozytywnych odpowiedzi

"Praca, którą wykonuja jest ważna i przyczynia się do sukcesu firmy": 90% pozytywnych odpowiedzi

2) Według badania Kantar (listopad 2020), na podstawie 300 wywiadów telefonicznych; próba losowa spośród mieszkańców Wałbrzycha i okolic, w wieku 16 lat i więcej.

3) Orientacyjny koszt 2-daniowowego obiadu: 5-6zł

Toyota Motor Manufacturing Poland Sp. z o.o.

Fabryka TOYOTY to miejsce tworzone przez wyjątkowych ludzi. Każdego z nas napędza tu pasja, możliwości i innowacje. Mamy moc, by tworzyć technologie jutra i wdrażać je w naszej produkcji już dziś. Nie byłoby to możliwe bez naszych pracowników.

Pracownik Utrzymania Ruchu, Wałbrzych