Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik utrzymania ruchu

OXYGEN DEVELOPMENT sp. z o.o.O firmie

  • Ludowa 61B
    Wałbrzych, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

OXYGEN DEVELOPMENT sp. z o.o.

Ludowa 61B

Wałbrzych

Oxygen Development jest światowym liderem w dziedzinie rozwoju i produkcji wysokiej jakości kosmetyków kolorowych, produktów do pielęgnacji skóry, włosów i pielęgnacji ciała, o rocznych obrotach w wysokości 200 mln EUR.

Grupa działa w 6 krajach i trzech głównych regionach geograficznych: w obu Amerykach (USA, Dominikana), UE (Niemcy, Polska, Włochy) i Azji (Korea Południowa)

Ze względu na rozszerzenie działalności poszukujemy osoby na stanowisko Data Specialist, która dołączy do naszego zakładu produkującego kosmetyki. Podlegając Supply Chain Manager, Data Specialist będzie bezpośrednio odpowiedzialny za wprowadzanie i weryfikowanie danych wprowadzanych do systemu.

Opis stanowiska

  • Przygotowywanie linii produkcyjnych do produkcji (przezbrojenia i ustawianie maszyn).
  • Usuwanie drobnych awarii, dokonywanie prostych  przeglądów i konserwacji maszyn.
  • Wykonywanie drobnych napraw związanych eksploatacją budynku i instalacji.
  • Obsługa instalacji elektrycznych w firmie.
  • Współpraca z innymi działami.
  • Prowadzenie niezbędnej dokumentacji.

Wymagania

  • Wykształcenie techniczne ( elektryk, mechanik, mechatronik, frezer, tokarz).
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
  • Dobra praktyczna znajomość jednej z dziedzin (elektryka, mechanika, obróbka skrawaniem, pneumatyka, hydraulika siłowa, spawanie i przygotowywanie niewielkich konstrukcji oraz prostych części maszyn) będzie bardzo dużym atutem.
  • Podstawowa znajomość obsługi komputera – MS Office.
  • Uprawnienia energetyczne – Grupa 1.
  • Uprawnienia do obsługi podestów ruchomych (zwyżek)  będą dodatkowym atutem
  • Duża samodzielność w działaniu i zaangażowanie.
  • Umiejętność  pracy w zespole.

Oferujemy

  • Umowę o pracę na pełen etat.
  • Pracę w międzynarodowej firmie, oraz możliwość tworzenia nowych struktur od początku ich powstawania.
  • Pracę w młodym dynamicznym zespole.
  • Rozwój zawodowy i osobisty w ramach międzynarodowej grupy.

Zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne