pracownik utrzymania ruchu

  • Wałbrzych, dolnośląskie
  • Specjalista
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • 26.07.2019
  • Ważna jeszcze 4 dni (do 25.08.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Szukasz stabilnej pracy z możliwością rozwoju? Pracowałeś już przy utrzymaniu maszyn w ruchu? Nie czekaj i dołącz do zespołu w firmie o międzynarodowych standardach!

    Nr ref.: /560/07/2019/KM/43021
    Wałbrzych

    oferujemy

    • umowę o pracę bezpośrednio w firmie Klienta (pierwsza umowa na okres 12 m-cy)
    • atrakcyjne wynagrodzenie+system premiowania uzależniony od wyników pracy
    • duże wsparcie dla nowych pracowników - możesz liczyć na pomoc doświadczonego kolegi
    • pakiet szkoleń rozwijających umiejętności zawodowe
    • pracę w zgranym zespole
    • dodatkowe benefity: pakiet medyczny LuxMed, karta Multi Sport, centrum rekreacyjno -sportowe na terenie zakładu, dofinansowanie do posiłków, darmowa kawa i herbata, leasing samochodowy, nagrody finansowe i rzeczowe za dodatkowe osiągnięcia

    zadania

    • zapewnienie bezpiecznego i sprawnego funkcjonowania maszyn i urządzeń produkcyjnych
    • realizacja planu przeglądów i remontów maszyn
    • rozwiązywanie bieżących problemów technicznych
    • analiza przyczyn powstania awarii i wdrażania środków zaradczych
    • aktualizacja dokumentacji procesowej i działowej

    oczekujemy

    • wykształcenie min. zawodowe, preferowane kierunki - elektryk, elektronik, mechatronik, automatyk
    • praktyczna znajomość zagadnień z zakresu mechaniki, elektryki, hydrauliki, pneumatyki
    • mile widziane doświadczenie w obszarze Utrzymania Ruchu
    • dyspozycyjność do pracy w systemie 4 brygadowym

    Aplikuj za pośrednictwem strony lub wyślij SMS o treści „PRACA” z Twoim imieniem pod numer telefonu  667500062, a oddzwonimy i przekażemy Ci szczegóły oferty.

    Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47