Ta oferta pracy jest nieaktualna od 83 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik Utrzymania Ruchu

  • Wieszowa (pow. tarnogórski), śląskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 2018-07-02

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    MAUGO POLAND Sp. z o. o.

    Maugo Poland Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijająca się firma produkcyjna, która specjalizuje się w wytłaczaniu metalowych elementów dla krajowych oraz zagranicznych klientów z branży motoryzacyjnej.

    Miejsce pracy: Wieszowa (pow. tarnogórski)

    Opis stanowiska:

    • wykonywanie przeglądów oraz konserwacja narzędzi,
    • wykonywanie możliwych napraw części zamiennych,
    • obsługa narzędzi z obszaru UR (frezarka, tokarka, szlifierka),
    • wsparcie produkcji w zakresie przezbrojenia maszyn,
    • analiza oraz rozwiązywanie problemów technicznych narzędzi.

    Wymagania:

    • doświadczenie w pracy na produkcji, mile widziane w dziale Utrzymania Ruchu,
    • zmysł techniczny, chęć poszerzania wiedzy w zakresie UR,
    • chęć do pracy i zaangażowanie,
    • umiejętność pracy zespołowej.
    • mile widziane uprawnienia na wózki widłowe oraz obsługa suwnicy z poziomu roboczego.

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie – umowa o pracę,
    • praca od poniedziałku do piątku,
    • praca zmianowa,
    • przyjazna atmosfera pracy, w młodym, otwartym i kreatywnym zespole.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne zgadza się Pani/Pan na przetwarzanie przez Pracodawcę danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

    Informujemy, że Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Maugo Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Wieszowie, ul. Wolności 1A. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych ich poprawiania lub usunięcia. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne. W każdym czasie może Pani/Pan cofnąć zgodę na przetwarzanie danych, kontaktując się z nami pod adresem [email protected]

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji realizowanego przez Maugo Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Wieszowie (zgodnie z Ustawą z dnia 10.05.2018 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2018r. poz. 1000 z późniejszymi zmianami).”

    Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę:

    Zgadzam się na przetwarzanie przez Maugo Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Wieszowie, ul. Wolności 1A danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

    Wszystkim Kandydatom dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą pracy.