Oferta pracy

Pracownik Utrzymania Ruchu

EthosEnergy Sp. z o.o. O firmie

EthosEnergy Sp. z o.o.

Paprotna 12A

Wrocław

Firma międzynarodowa działająca od ponad 20 lat w branży remontów urządzeń energetycznych w energetyce zawodowej i przemysłowej (turbiny parowe, turbiny gazowe, turbiny wodne, instalacje energetyczne).

Zatrudniamy ok. 250 osób, prowadzimy działalność na całym świecie.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Numer ref.: Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska:

Utrzymanie ciągłości procesu produkcyjnego poprzez zapewnienie pełnej sprawności technicznej urządzeń technologicznych. Realizacja prac w zakresie przeglądów, remontów oraz konserwacji maszyn, czytanie dokumentacji technicznej, realizacja modyfikacji w wyposażeniu zakładu (instaluje nowe urządzenia i maszyny, demontuje stare).

Wymagania:

  • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne
  • umiejętności czytania i analizy schematów elektrycznych
  • umiejętności posługiwania się przyrządami pomiarowymi
  • umiejętność diagnozowania i usuwania  awarii maszyn , również  CNC
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • doświadczenie zawodowe w zakładzie produkcyjnym
  • brak przeciwskazań do pracy na wysokości powyżej 3 m
  • prawo jazdy kat B oraz brak przeciwskazań do prowadzenia pojazdów służbowych
  • uprawnienia SEP
  • zaangażowanie i otwartość na zdobywanie nowych umiejętności zawodowych

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • pakiet socjalny (m.in. prywatna opieka medyczna, karta multisport)
  • pracę w miłej atmosferze

Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy oraz spełniające wymienione wymagania prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy na wybrane aplikacje.
Prosimy o zamieszczenie w tytule wiadomości nazwę oferowanego stanowiska.

Klikając w przycisk „Aplikuj” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zawartych
w dokumentach aplikacyjnych przez EthosEnergy Sp. z o.o. 51-117 Wrocław, ul. Paprotna 12a, w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego”.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy